لادا

کاشت ناخن ترمیم ژلیش لمینت ناخن در اکباتان

کاشت ناخن در اکباتان | بهترین مرکز کاشت ناخن ترمیم ژلیش لمینت ناخن در اکباتان | لادا

امروزه کاشت ناخن ترمیم ژلیش لمینت ناخن در اکباتان یکی از فعال ترین و پرطرفدارترین لاین های زیبایی در شهرک زیبا اکباتان می باشد.

با ورود مدل ها، متدها و مواد جدیدتر به محبوبیت کاشت ناخن در اکباتان افزوده شده است.

کاشت ناخن در اکباتان تقریبا محدودیت سنی نداشته و از دختران پانزده ساله تا مادربزرگ های هشتاد ساله را به سمت خود جذب کرده است. مشتریانی که برای زیبایی ناخن های دست و پایشان اهمیت قائل هستند از سخت گیر ترین خانم ها تا ساده پسند ترین خانم ها را شامل می شود و همین امر موجب داغ تر شدن این بازار در تمامی روزهای سال می باشد.

سالن زیبایی لادا بهترین مرکز کاشت ناخن ترمیم ژلیش لمینت ناخن در اکباتان میباشد که با افتخار رتبه پنج ستاره ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐ را از دیدگاه مردم شهرک زیبا اکباتان تهران کسب کرده است .

در فهرست پایین لیست بهترین مرکز کاشت ناخن ترمیم ژلیش لمینت ناخن در شهرک اکباتان تهران به تفکیک فاز بندی قابل مشاهده است .

فاز یک

سامانه هوشمند لادا

فاز دو

سامانه هوشمند لادا

فاز سه

سامانه هوشمند لادا

امروزه کاشت ناخن در اکباتان از رایج ترین امور زیبایی است که اکثر بانوان آن را انجام می دهند. این عمل به زیبایی، مرتب بودن و حتی سلامتی ناخن های شما افزوده و در مجموع باعث بیشتر شدن اعتماد به نفس و روحیه ای بهتر در بانوان می شود. جالب است بدانید کاشت ناخن در اکباتان این روز ها انواع و روش های مختلفی پیدا کرده است که هر کدام به نوبه ی خود دارای مزایا و معایبی هستند.

کاشت ناخن در اکباتان از رایج ترین و معروف ترین روش های کاشت است که همانطور که از اسم آن پیداست، با استفاده از تیپ های پلاستیکی (معمولا یا به رنگ های سفید هستند یا بی رنگ) که به ناخن طبیعی خودتان چسبیده می شود و با مواد گذاری و در آخر سوهان کشی، کاشت انجام می شود.

یک چیزهایی دست ما نیست! مثلا فرم ناخن‌ها که اتفاقا تاثیر قابل توجهی در زیبایی و آراستگی ظاهر شما دارد. حالا فکر کنید آنقدر خوش‌شانس نباشیم که ناخن‌هایمان در فرم و شکل و کیفیت دلخواهمان باشد! اما خوشبختانه پدیده‌ کاشت ناخن در اکباتان در سال‌های اخیر با شکل‌های متنوع و جذابی، عیب و ایرادهای ناخن‌هایمان را برطرف کرده است. اما این را از نظر نگذرانیم که حالا نه فقط برای برطرف کردن ایرادهای ناخن، بلکه برای زیبایی بیشتر و داشتن استایلی منحصر به فردتر به سراغ کاشت ناخن در اکباتان می‌روند. حالا اگر شما هم در روتین استایل‌تان جایی برای رسیدگی به ناخن‌هایتان دارید، می‌توانید با ما در این مقاله همراه باشید تا به شما صفر تا صد کاور ناخن‌ در اکباتان و زیبایی دستانتان را بیاموزیم.

انواع طراحی روی کاشت ناخن در اکباتان

طراحی با لنز: بعد از خشک کردن لاک ژل، طلق روی لنز را در آب ولرم می­اندازیم. بعد از بیست ثانیه آن را از آب خارج کرده و روی کاشت ناخن در اکباتان قرار می­دهیم. بعد از آن برای دوام آن، از تاپ کت استفاده می­کنیم.

طراحی در آب: یک ظرف آب ولرم اماده می‌کنیم و سپس لاک ها با رنگ های مختلف را کناره ظرف می­چینیم. این طراحی نیاز به سرعت عمل بالایی دارد. به ترتیب یک رنگ را باز می­کنیم و مقدار غلیظی از آن را بیرون می­آوریم و روی آب می­ریزیم به سرعت رنگ بعدی را بیرون می­آوریم و روی ناحیه گرد شده رنگ قبلی می­ریزیم به همین ترتیب تا چندین رنگ ادامه می‌دهیم تا یک دایره رنگارنگ بزرگ شکل بگیرد.

بعد ناخن را به آرامی از سمتی دیگر زیر این شکل می­بریم وان را روی ناخن قرار می‌دهیم. اطراف ناخن را که لاک خورده اند با قلم مخصوص پاک می­کنیم. همچنین می­توانیم برای اینکه دور ناخن ها کثیف نشوند، قبل از شروع طراحی از پیل آف استفاده کنیم و بعد از اتمام کار پیل آف را به راحتی جدا کنیم. برای هر ناخن این روند را تکرار می‌کنیم تا یک دیزاین زیبا روی ناخن شکل بگیرد.

بهترین مرکز کاشت ناخن ترمیم ژلیش لمینت ناخن در اکباتان

گل سه بعدی: با استفاده از پودرهای رنگی و ژل های آدامسی قلم های سایز ۴ و ۶ گلها را به حالت برجسته روی ناخن طراحی می‌کنیم در این کار می‌توانیم از قلم داتینگ نیز برای طراحی راحت تر گل ها کمک بگیریم.

استفاده از شابلون: با استفاده از شابلون های طراحی هم می­توانیم به راحتی روی ناخن طراحی های زیبا بکنیم. با استفاده از از کمی لاک طرح مورد نظر را رنگ می­کنیم. سپس با کاردک لاک های اضافی را پاک می­کنیم با استفاده از مهر طرح را روی مهر می­اندازیم و به راحتی آن را روی ناخن چاپ می­کنیم. البته شابلون های یک بار مصرف نیز برای فروش هستند که با آن ها راحت تر می توان کار کرد.

برای این کار اول باید یک لایه لاک به عنوان پایه روی ناخن زد. سپس شابلون را روی ناخن می­گذاریم و لاکی را که می­خواهیم به عنوان رنگ طراحی انتخاب کنیم، روی شابلون می­زنیم. باید مدت کوتاهی برای برداشتن شابلون صبر کنیم. نه به اندازه ای که کامل خشک شود و طرح نصفه کنده شود و نه به اندازه ای که لاک خشک نشده و به اطراف پخش شود. بعد از هر طراحی بهتر است که اطراف ناخن را تمیز کنیم و از یک لایه تاپ کت استفاده کنیم تا طرح یکدست روی ناخن بماند.

استفاده از مهر برای فرنچ: به کمک مهر توانیم به راحتی یک فرنچ یکدست و زیبا به درست کنیم. کمی از لاک مورد نظر را روی مهر می­زنیم و به آرامی ناخن را درون مهر فرو می­بریم. سعی کنید همه ناخن‌ها را به یک اندازه درون مهر ببرید تا یک فرنچ یکدست داشته باشید.

کاشت ناخن در اکباتان

کاشت ناخن در اکباتان مانند خیلی پدیده های دیگر زیبایی، از آن طوفان های زیباییست که بانوان کشور ما را در خود محو کرده و سیل افرادی که به گروه بزرگ ناخن کاشته ها اضافه می شوند، روز به روز در حال افزایش است. اگر می خواهید ناخن بکارید و دست هایتان را مانند ملکه ها زیبا کنید

قیمت کاشت ناخن در اکباتان

کاشت ناخن در اکباتان یک کار ظریف و هنرمندانه است، یک ناخن کار حرفه ای نتها، باید توانایی کاشت بسیار ظریف و مرتب و طبیعی را داشته باشد بلکه باید یک طراح ماهر نیز باشد تا بتواند به زیبایی آن طرح مد نظر مشتری را روی ناخن اجرا کند و همچنین برای کاشت ناخن در اکباتان باید از بهترین مواد استفاده کند، که تمام این موارد بر روی قیمت کاشت ناخن در اکباتان تاثیر بسزایی دارد.

هر چه ناخن کار در اکباتان ، کاشت ناخن حرفه ای تر و طبیعی تر انجام دهد قیمت کاشت ناخن در اکباتان بالا تر می رود.

اصول و نکات مهم کاشت ناخن در اکباتان

هر کار و تخصصی متر و معیار و استانداردهای خاص خودش را دارد و برای این که کارتان درست و بدون اشکال باشد باید در چهارچوب این استانداردها عمل کنید. کاشت ناخن در اکباتان هم اصولی دارد. برای اینکه شما به عنوان یک متخصص آن را درست و درجه یک انجام دهید، یا به عنوان یک مشتری و مخاطب این کار دچار عوارض ناخوشایندی روی ناخن‌هایتان نشوید، بهتر است از توجه و رعایت این اصول غافل نشوید.

از سلامت ناخن‌هایتان مطمئن شوید!

اگر قصد انجام کاشت ناخن در اکباتان را دارید، حتما پیش از اقدام نگاه دقیقی به وضعیت سلامت ناخن‌هایتان بیاندازید و مطمئن شوید ناخن‌هایتان آسیب‌های جدی مانند قارچ ناخن، ریش ریش شدن و نازک شدن ندارند. زیرا وجود این ضعف‌ها در کیفیت ناخن‌تان کاشت را دچار مشکل خواهد کرد و برایتان دردسرهای بزرگی به وجود خواهد آمورد.

ضد قارچ ناخن را فراموش نکنید!

اگر قبلا کار کاشت ناخن در اکباتان را انجام داده باشید حتما می‌دانید که یکی از مهم‌ترین مراحلی که باید آن را انجام دهید استفاده از محلول ضد قارچ برای زیر مواد کاشت است. این محلول از سلامت ناخن‌تان مراقبت می‌کند و نمی‌گذارد در صورت حساس بودن ناخن‌تان هیچگونه قارچ یا حساسیتی برایتان پیش بیاید.

سوهان کشی‌های عمیق قدغن!

احتمالا اگر تجربه کاشت روی ناخن‌هایتان داشته باشید می‌دانید که سوهان کشی‌ بیشتر روی ناخن‌ها ظاهر نهایی کار شما را ظریف‌تر و زیباتر به نظر می‌رساند. به همین دلیل احتمالا هم متخصص ناخن و هم مشتری تمایل به سوهان کشی بیشتر روی ناخن‌ها دارند. اما این را هم فراموش نکنید که زیبایی لحظه‌ای را نباید فدای سلامتتان کنید. پس به شما توصیه می‌کنیم نگذارید سوهان کشیدن ناخن‌هایتان عمق و اندازه مجاز و استاندارد را رد کند.

به ناخن‌هایتان استراحت دهید!

درست است که معمولا افرادی که کاشت ناخن در اکباتان را تجربه می‌کنند به نوعی به این آرایش دست عادت می‌کنند و برایشان سخت است که دوباره به ناخن‌های طبیعی‌شان برگردند. اما ما پیشنهاد می‌کنیم که شما این سختی را به جان بخرید و بگذارید ناخن‌هایتان کمی از زیر ژل مصنوعی ناخن بیرون بیایند و نفسی تازه کنند. دوباره هوا و اکسیژن کافی دریافت کنند، نور مستقیم آفتاب را جذب کنند و به طور طبیعی رشد و زندگی کنند. پس سعی کنید پس از چند دوره استفاده از ژل برای کاور ناخن‌هایتان به خودتان استراحت دهید و تا کاشت دوباره کمی وقفه بیاندازید.

بهترین مرکز کاشت ناخن ترمیم ژلیش لمینت ناخن در اکباتان

تفاوت ژلیش ناخن در اکباتان با لاک معمولی

لاک ژلیش مثل لاک معمولی در معرض هوا خشک نمی شود و پس از قرار گرفتن زیر نور لامپ مخصوص است که به حالت جامد در می آید. پس از آنکه در زمان تعيين شده ناخن های خویش را ریز نور لامپ LED یا UV قرار دادید، لاک سفت می شود. چنانچه احساس می کنید که باید یک لایه ديگر هم از لاک ژلیش روی ناخن خویش استفاده کنید، دوباره باید پس از هر لایه، ناخن ها را در معرض نور لامپ بگذارید تا خشک شود.و میتوانید برای ژلیش ناخن در اکباتان به مراکز معتبر لادا مراجعه کنید

دوام لاک ژلیش ناخن در اکباتان

لاک های ژلیش ناخن در اکباتان دوام بسیار طولانی نسبت به لاک های معمولی دارند و بسیار مقاوم اند، دوام این لاک ها 1 ماه و شاید هم بیشتر است پس هنگامی که در یک ماه چند جشن و عقد و عروسی پیش رو دارید می توانید از لاک ژلیش ناخن در اکباتان استفاده کنید.

انواع ژلیش ناخن در اکباتان

ژلیش ناخن در اکباتان را می توان بر اساس روش اجرا روی ناخن به دو دسته تقسیم کرد:
لاک ژل های سه مرحله ای، که شامل یک ژل بیس، یک ژل رنگی، و یک تاپ ژل هستند و باید با همین ترتیب روی ناخن اجرا شوند.

لاک ژل های تک مرحله ای، که تنها محدود به یک لایه ژل رنگی هستند و بي‌نياز از بیس ژل یا تاپ ژل میباشند

لمینت ناخن در اکباتان

آیا جز آن دسته افرادی هستید که علاقه‌ای به کاشت ناخن در اکباتان نداشته و می‌خواهید فرم طبیعی ناخن‌های خود را داشته باشید. اما همیشه با شکستگی ناخن‌ها مواجه می‌شوید. لمینت ناخن در اکباتان یا کاور ناخن در اکباتان چنین کاری را برای شما انجام می‌دهد. یعنی ضمن اینکه فرم طبیعی ناخن‌هایتان را خواهید داشت، آن‌ها را محکم‌تر کرده و مانع لب پریدگی و شکستگی آنها می‌شود. همچنین از ریش شدن لبه ناخن جلوگیری می‌کند.

لمینت ناخن در اکباتان در واقع روی صدف ناخن کار شده و می‌توانید ناخن هایی زیبا و بادوام و بلند داشته باشید، بدون اینکه کاشت ناخن در اکباتان انجام دهید. لمینت قابلیت ارتجاعی داشته و سبک و انعطاف‌پذیر است. در این مطلب به انواع لمینت ناخن در اکباتان ، مراحل لمینت و ترمیم ناخن در اکباتان آن خواهیم پرداخت.

لمینت ناخن در اکباتان برای چه افرادی مناسب است؟

افرادی که روی ناخنشان ناهمواری، زده، ضربه و یا ترک مشاهده می‌شود می‌توانند ناخن خود را کاور کنند. به این صورت ناخن براق‌تر و صاف‌تر می‌شود.
همچنین کسانی که کاشت ناخن در اکباتان دوست ندارند و یا از آن خسته شده‌اند، این گزینه جایگزین خوبی است. افرادی هم که به مواد لیکوئید حساسیت دارند، می‌توانند کاور کنند.
اگر کاشت پودر را دوست ندارید و لاک ژل روی ناخنتان دوام نمی‌آورد، لمینت گزینه خوبی است.
کسانی که کارهای خاص انجام می‌دهند، مثلا شغلی دارند که نمی‌توانند کاشت کنند، می‌توانند با لمینت ناخن‌هایی زیبا و مرتب داشته‌باشند.
کسانی که کاشت ناخن خود را برداشته و ریموو می‌کنند، ناخن‌هایی نازک و ضعیف دارند. این افراد می‌توانند برای مستحکم‌تر شدن ناخن از لمینت استفاده‌کنند.
افرادی که بچه کوچک دارند می‌توانند کاشت نکرده و لمینت کنند.
افرادی که ناخن‌هایشان به شدت آسیب‌پذیر است.

ترمیم ناخن در اکباتان

اصولا هر کاشت ناخن در اکباتان که بیشتر از ۲۵ تا نهایتا ۱ ماه از زمان ابتدایی کاشت اولیه ی آن گذشته باشد و مشتری مایل باشد کاشت خود را همچنان روی ناخن داشته باشید باید ترمیم ناخن در اکباتان انجام دهید
سوالا متعددی راجع به ترمیم ناخن در اکباتان پیش میاد که من الان تا حدودی به مهمترین سوالات جوابگو هستم.

اولین سوالی که پیش میاد اینه که چرا اصلا نیاز به ترمیم پیش میاد؟

کاشت ناخن در اکباتان که ناخنکارها انجام میدن در حیطه ی زیبایی و آرایشی هستش ما در حیطه ی پزشکی کار نمیکنیم که ناخنی که کاشت انجام میشه از ریشه ی اصلی ناخن باشه و نیازی به ترمیمش وجود نداشته باشه،کاشت ناخنی که در حیطه ی زیبایی و آرایشی کار میشه صرفا روی صدف ناخن اصلی و به نوعی چسبیده به ریشه ی ناخن انجام میشه،به طور کلی ناخن در هر ثانیه ای در حال رشد کردن هستش حتی لحظه ای که ما در حال انجام کاشت هستیم پس این مواد کاشتی که به صدف ناخن اصلی اضافه میشه به منظور انجام کاشت ناخن و زیبایی فرم صدف ناخن هم همراه با صدف اصلی ناخن در حالِ رشد کردن هستش و هر چه به قد ناخن اضافه میشه و ناخن رشد میکنه ناخنی که با مواد کاشت کار کردیم هم در حال رشد و جلو اومدن هستش به طوریکه در طی ۲۰ تا ۲۸ روز یکبار دیگه از حد طبیعی خودش زیادتر رشد میکنه و ما دیگه باید ریشه ی ناخنی که الان خالی از مواد کاشت مونده رو پر کنیم از مواد کاشت و به نوعی یعنی ترمیم ناخن در پرند کاشت روانجام بدیم، حالا سیر رشد ناخن در افراد مختلف با هم تفاوت داره به این صورت مثلا یه مشتری رشد ناخنش خیلی خوب باشه پس طی دو هفته ای یکبار نیاز به ترمیم ناخن در اکباتان داره ولی دیگری مثلا رشد ناخن کندی داره پس تایم ترمیمش طولانی تر میشه و از ۲۵ روز یا ۱ ماه طول میکشه.

به بالای صفحه بردن