لادا

کاشت ناخن در اندیشه

کاشت ناخن در اندیشه | بهترین مرکز کاشت ترمیم ژلیش و لمینت ناخن در اندیشه

امروزهکاشت ناخن ترمیم ژلیش و لمینت ناخن در اندیشه از رایج ترین امور زیبایی است که اکثر خانم ها آن را انجام می دهند. این عمل به زیبایی، مرتب بودن و حتی سلامتی ناخن های شما افزوده و در مجموع باعث بیشتر شدن اعتماد به نفس و روحیه ای بهتر در خانم می شود. جالب است بدانید کاشت ناخن در اندیشه این روز ها انواع و روش های مختلفی پیدا کرده است . کاشت ناخن در اندیشه دارای انواع مختلفی است که اغلب در آن از مواد مختلف برای این کار استفاده می‌شود

سالن زیبایی لادا بهترین مرکز کاشت ناخن ترمیم ژلیش و لمینت ناخن در اندیشه میباشد که با افتخار رتبه پنج ستاره ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐ را از دیدگاه مردم شهر اندیشه تهران کسب کرده است .

در فهرست پایین لیست بهترین مرکز کاشت ناخن ترمیم ژلیش و لمینت ناخن در اندیشه تهران به تفکیک فاز بندی قابل مشاهده است .

فاز یک

سامانه هوشمند لادا

فاز دو

سامانه هوشمند لادا

فاز سه

سامانه هوشمند لادا

فاز چهار

سامانه هوشمند لادا

فاز پنج

سامانه هوشمند لادا

فاز شش

سامانه هوشمند لادا

کاشت ناخن در اندیشه

این روش از کاشت ناخن در اندیشه از رایج ترین و معروف ترین روش های کاشت است که همانطور که از اسم آن پیداست، با استفاده از تیپ های پلاستیکی (معمولا یا به رنگ های سفید هستند یا بی رنگ) که به ناخن طبیعی خودتان چسبیده می شود و با مواد گذاری و در آخر سوهان کشی، کاشت انجام می شود.

کاشت ناخن فرمی در اندیشه

ناخن های مربعی، متناسب با انگشتان کوتاه ولی ناخن هایی بزرگ است. البته این نوع ناخن لاک هایی با رنگ های روشن و ملایم را می­پذیرد.

ناخن بیضی مربع، فرم طبیعی تری نسبت به بقیه ی مدل ها دارد. این مدل مناسب ناخن های باریک و کشیده و انگشتان کشیده می­باشد. این فرم انواع رنگ ها را به خود می­پذیرد.

مدل ناخن گرد، مناسب انگشتان کوتاه و پهن است که باعث کشیده نشان دادن انگشتان شما می­شود

مدل ناخن مستطیلی، بیشتر از همه مناسب دست های توپر و تپل است و اکثرا میان عروس ها پر طرفدار است .

مدل بادامی، بیشتر از هر مدلی مناسب ناخن های کشیده و انگشتان بلند است و باعث ظریف نشان داده شدن دستان می­شود. به این فرم رنگ لاک های خنثی بیشتر از هر رنگ دیگری می آید. مدل ناخن بیضی، به همه ی دست ها و همه ناخن ها می­آید و مناسب همه است. مدل ناخن تیز، مناسب افرادی است که ناخن های کوچکی دارند. اما از معایب این مدل این است که به راحتی می­شکنند.

ترمیم ناخن در اندیشه

ترمیم کاشت ناخن در اندیشه یکی از مهمترین مباحث در زمینه آموزش کاشت ناخن می باشد که هر ناخن کار حرفه ای باید با تسلط کامل، ترمیم کاشت ناخن را انجام دهد. تمام بانوانی که کاشت ناخن انجام دادند به دلایل مختلفی چون شکسته شدن ناخن، ترک خوردن ناخن، هواگرفتگی ناخن ها نیاز به ترمیم کاشت ناخن در اندیشه دارند. حتی اگر هیچ کدام از این اتفاقات ناگوار برایشان نیفتاده باشد، به دلیل رشد طبیعی ناخن ها و عدم زیبایی ظاهری در ناخن بعد از گذشت حدود ۱ ماه نیاز به کاشت ناخن دارند

ژلیش ناخن در اندیشه

ژلیش ناخن در اندیشه لاک ژلیش ناخن در واقع یک ژل رقیق و مایع است که در بطری‌های کوچکی مانند لاک تولید می‌شود. نحوه استفاده از ژلیش ناخن در اندیشه درست مانند لاک معمولی است و با کمک فرچه کوچکی که در سر بطری قرار دارد، ژلیش را روی ناخن می‌کشند. یکی از مزیت‌های ژلیش ناخن این است که به سرعت خشک نمی‌شود و نیازی نیست با سرعت هرچه تمام لاک را به نحوی روی ناخن پخش کنید تا اثر فرچه روی لاک باقی نماند

لمینت ناخن در اندیشه

آیا تا بحال به این فکر کرده اید که فرم ناخن هایتان را دوست ندارید یا فرم ناخن هایتان باعث اذیت شدنتان می شود، لمینت ناخن در پرند یا همان کاور ناخن عملی است برای زیبا کردن ناخن ها و جلوگیری از صدمه دیدن آن‌ها، همچنین کاور کردن ناخن، به شما کمک می‌کند ناخن‌های طبیعی خود را به مدت طولانی، بلند و زیبا نگه دارید؛ زیرا مواد کاور ناخن، بر روی صدف طبیعی ناخن، کار می‌شود و از شکستن آن‌ها، جلوگیری می‌کند و جایگزین خوبی به عنوان کاشت محسوب می شود.

یکی از روش های زیبایی راحت برای ناخن ها لمینت ناخن در اندیشه است، کاور یا لمینت ناخن راه حل مناسبی برای زیبا شدن و استحکام ناخن ها می باشد.

به بالای صفحه بردن