لادا

کاشت اکستنشن لیفت لمینت مژه

کاشت مژه در پرند و اکستنشن مژه در پرند️ | بهترین مرکز کاشت مژه در پرند از دیدگاه مردم

امروزه کاشت مژه در پرند و اکستنشن و لمینت مژه در پرند به یکی از محبوب ترین شاخه های زیبایی تبدیل شده است. مژه های پر پشت و بلند یکی از معیارهای زیبایی همیشگی بوده است و در این روزها هم افراد بسیار زیادی به دنبال زیبا کردن و پرپشت کردن مژه های خود و لیفت مژه در پرند هستند و اولین چیزی که به فکرشان می‌رسد انجام کاشت مژه در پرند و یا اکستنشن مژه در پرند است .

سالن زیبایی لادا بهترین مرکز کاشت مژه در پرند میباشد که با افتخار رتبه پنج ستاره ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐ را از نظر مردم شهر جدید پرند کسب کرده است .

در فهرست پایین لیست مرکز کاشت مژه در پرند و اکستنشن مژه در پرند به تفکیک فاز بندی قابل مشاهده است .

فاز صفر

سامانه هوشمند لادا

فاز یک

سامانه هوشمند لادا

فاز دو

سامانه هوشمند لادا

فاز سه

سامانه هوشمند لادا

فاز چهار

سامانه هوشمند لادا

فاز پنج

سامانه هوشمند لادا

فاز شش

سامانه هوشمند لادا

تفاوت کاشت مژه در پرند با اکستنشن مژه در پرند

برای اینکه متوجه تفاوت کاشت مژه در پرند با اکستنشن مژه در پرند این روش زیبایی چشم شوید ، لازم است بدانید هرکدام دقیقا چیست. در ادامه هر یک از این روش‌های زیبایی را با هم بررسی می‌کنیم.

کاشت مژه در پرند چیست؟

در کاشت مژه در پرند ، موها از یک قسمت بدن (معمولا از پشت سر) به پلک بالا یا پایین منتقل می‌شوند. این کار این اطمینان را ایجاد می‌کند که مژه‌ها از نظر ضخامت و طول بلندتر هستند. پس از عمل، باید طبق یک برنامه‌ی منظم از مژه‌ها مراقبت شود.

اگرچه بسیاری از افراد کاشت مژه در پرند را به دلایل زیبایی انجام می‌دهند، اما افرادی که دچار آسیب‌دیدگی در ناحیه ی چشم هستند (همچون بریدگی و سوختگی غیرعمد یا مشکلات ناشی از بیماری‌های مرتبط با خال‌کوبی ) هم ممکن است خواهان انجام این عمل باشند. افرادی که از نظر بیولوژیکی مژه‌های کوچک یا کم‌تراکم دارند هم ممکن است واجد شرایط انجام این عمل زیبایی باشند.

ازآنجایی‌که کاشت طبیعی مژه در پرند اصل نوعی پیوند مو محسوب می‌شود، نتایج ماندگارتری نسبت به اکستنشن مژه در پرند ارائه می‌دهد. افرادی که از نظر سلامتی در وضعیت خوبی هستند و هیچ گونه عارضه‌ی جدی پزشکی ندارند، عموما برای کاشت مژه در پرند مناسب هستند.

انواع کاشت مژه در پرند

کاشت مژه در پرند انواع مختلفی دارد که عبارت‌اند از :

تار به تار
کلاسیک
کاشت مژه عروسکی
چندبعدی، والیوم یا مگاوالیوم
هیبرید یا ترکیبی
کاشت نامرئی یا هیدن
گلامور و اسپایکی
کاشت نچرال
سه‌بعدی
ابریشمی

کاشت و اکستنشن مژه در پرند

اکستنشن مژه در پرند چیست؟

اکستنشن مژه در پرند الیاف نرمی و نازکی از مینک مصنوعی است که به بالای مژه‌های طبیعی وصل می‌شوند تا حالت فر و پرپشت بودن مژه‌ها را افزایش دهند. روش اکستنشن مژه در پرند یک روش زیبایی نیمه‌دائمی است که توسط متخصص زیبایی که دارای لایسنس اکستنشن مژه است، در مکانی تمیز، بهداشتی و ایمن انجام می‌شود. تکنیک و روش ، شکل و ظاهر انتخابی اکستنشن مژه در پرند به طوری طراحی می‌شود که با مژه طبیعی هماهنگ باشد. اکستنشن برای افرادی که از استفاده‌ی روزانه از ریمل خسته شده‌اند، انتخابی عالی است. اکستنشن مژه حدود دو تا سه هفته دوام دارد که به شما کمک می‌کند روزانه زمان کمتری را صرف آرایش کنید. با این کار، هیچ نگرانی در مورداستفاده‌ی روزانه از ریمل نخواهید داشت و می‌توانید مژه‌های زیبایی داشته باشید.

انواع اکستنشن مژه در پرند

اکستنشن مژه در پرند انواع مختلفی دارد که در ادامه آن‌ها را بررسی می‌کنیم:

مژه‌های سه‌بعدی (والیوم): اکستنشن والیوم ظاهری زیبا و شیک به مژه‌هایتان می‌بخشد. اکستنشن والیوم با ایجاد مژه‌های ضخیم و فوق‌العاده پر، ظاهری زیبا و چشمگیر ایجاد می‌کند.
مژه‌های هیبریدی یا کلاسیک: مژه‌های هیبریدی، ظاهر کلاسیک‌تر و ظریف‌تری دارند. اکستنشن مژه هیبریدی در واقع ترکیبی از اکستنشن تکی و اکستنشن والیوم است. ظاهر اکستنشن هیبریدی بین این دو نوع اکستنشن خواهد بود. اکستنشن مژه در پرند اسپایکی تقریبا در این دسته جای می‌گیرد، زیرا در اکستنشن مژه در پرند  اسپایکی، از تارهای تک‌تک برای حجیم سازی مژه استفاده می‌شود.

لیفت مژه در پرند

‌بسیاری از بانوان به دنبال روش‌هایی برای پرپشت و بلند دیده شدن مژه‌های خود هستند. برخی از این روش‌ها مثل استفاده از ریمل تنها جنبه آرایشی داشته و موقت است ؛ برخی دیگر نیز همانند کاشت مژه در پرند و اکستنشن مژه پرند عوارضی را به همراه دارد. امروزه روشی به نام لیفت مژه در پرند توسط متخصصان زیبایی معرفی می‌شود. لیفت مژه در پرند در بیشتر مواقع هیچ عوارضی نداشته و باعث تقویت ریشه مژه‌ها نیز می‌شود.

محصولات داروخانه‌ای زیادی برای حالت‌دهی به مژه‌ها وجود دارد. اما بیشتر خانم‌ها به دنبال روش‌هایی با ماندگاری طولانی‌تر هستند. لیفت مژه در پرند یک روش نیمه دائمی و بدون آسیب است. با حالت‌دهی به مژه‌ها باعث می‌شود فرم چشم‌ها بهتر دیده شود. به همین دلیل نیازی به استفاده از ریمل نیست. استفاده از ریمل در طولانی مدت، باعث آسیب به مژه‌ها می‌شود و لیفتینگ جایگزین خوبی برای آن است. هر ساله تقاضا برای لیفت و لمینت مژه در پرند در کلینیک‌های زیبایی بیشتر می‌شود.

برخی افراد تصور می‌کنند، لیفت مژه در پرند روش ساده‌ای بوده و می‌توان برای انجام آن به هر پزشک متخصص زیبایی اعتماد کرد. اما لیفت همانند دیگر روش‌های زیبایی نیاز به تجربه و مهارت دارد. در صورتی که لیفت اصولی و درست انجام شود، نسبتا بی‌خطر است. اما اگر مواد شیمیایی لیفت بیش از حد روی مژه‌ها قرار بگیرد، باعث ایجاد شکستگی و آسیب به مژه‌ها می‌شود. همچنین ممکن است، رنگ مورد استفاده برای مژه‌ها در صورت تماس با پوست منجر به آلرژی یا تحریک پوست اطراف چشم شود.

لمینت مژه در پرند

لمینت مژه در پرند یک روش نوین برای بلندتر کردن و حالت دادن به مژه است. درواقع لمینت مژه در پرند روشی شبیه ریمل زدن است با این تفاوت که این روش برای چند ماه دوام دارد و شما احتیاج به ریمل زدن نخواهید داشت. این روش باعث ضخیم‌تر شدن مژه شما می‌شود و چشم‌هایتان را برجسته تر و پررنگ تر جلوه می‌دهد. در این روش از محصولات و مواد خاصی برای تقویت و ضخیم کردن مژه‌ها استفاده می‌شود.

به بالای صفحه بردن