لادا

کاشت مژه در اندیشه

کاشت مژه در اندیشه | بهترین مرکز کاشت اکستنشن لیفت و لمینت مژه در اندیشه از دیدگاه

کاشت مژه و اکستشن مژه لیفت و لمینت مژه در اندیشه عنوانی است که این روزها بسیار می بینید و درموردش می شنوید پس برای آنکه به روز باشید و اگر قصد داشتن مژه های زیبا و پری دارید بدون تردید اقدام کنید با این بخش همراه شوید تا از ابتدا تا انتهاب جراحی ، اکستشن ، پیوند مژه طبیعی دائم و موقت مصنوعی را بدانید . همانطور که گفته شد یکی از جدید ترین ترفندها در افزایش زیبایی چشم ها، اکستنشن مژه در اندیشه است.

البته بسیاری از افراد اکستنشن را با کاشت مژه در اندیشه اشتباه می گیرند در صورتی که این دو با هم کاملا متفاوت هستند در ادامه با هر دوی آنها آشنا می شوید. یکی از روش های نوین زیبایی چشمها و افزایش مژه کاشت است که به روش طبیعی دائم و موقت انجام می شود

سالن زیبایی لادا بهترین کاشت مژه و اکسنشن مژه و لیفت و لمینت در اندیشه میباشد که با افتخار رتبه پنج ستاره ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐ را از دیدگاه مردم شهر اندیشه تهران کسب کرده است .

در فهرست پایین لیست بهترین مرکز اکستنشن مژه کاشت مژه و لیفت و لمینت مژه در اندیشه تهران به تفکیک فاز بندی قابل مشاهده است .

فاز یک

سامانه هوشمند لادا

فاز دو

سامانه هوشمند لادا

فاز سه

سامانه هوشمند لادا

فاز چهار

سامانه هوشمند لادا

فاز پنج

سامانه هوشمند لادا

فاز شش

سامانه هوشمند لادا

تفاوت کاشت مژه و اکستنشن مژه

در روش اکستشن مژه در اندیشه ، مژه های مصنوعی مجزا به صورت یکی یکی با استفاده از چسب روشن یا مشکی طبیعی با دوام مخصوصی به مژه های طبیعی شما وصل می شوند.در کاشت موقت مژه در اندیشه یک هفته دوام می آورند. این نوع کاشت به دلیل چسبی که استفاده می شود، ماندگاری کمتری دارد.

معمولا برای هر چشم می توان از 40 تا 60 مژه استفاده کرد.جنس مژه های مخصوص اکستنشن مژه در اندیشه می تواند از موی انسان، موی سمور، موی اسب، فیبرهای مصنوعی یا ابریشم باشد. استفاده از موی حیوانات برای این کار توصیه نمی شود زیرا ما نمی توانیم از پاکیزه و استریل بودن آن اطمینان حاصل کنیم. علاوه براین مژه های تولید شده از موی حیوانات احتمال حساسیت را بالا می برند.

اکستنشن مژه در اندیشه و انواع آن

اگر مژه‌های کم‌پشت و کوتاهی داشته باشید، استفاده‌ی روزانه از مژه مصنوعی می‌تواند طاقت ‌فرسا و حوصله ‌بر باشد. مژه‌های مصنوعی همچنین سست هستند و ممکن است به راحتی کنده شوند. بنابراین اکستنشن مژه در اندیشه نسبت به مژه مصنوعی انتخاب بهتری است چرا که به مراتب ماندگاری طولانی مدت دارد و طبیعی تر جلوه می‌کند.

اکستنشن مژه در اندیشه روشی کاملا بدون درد برای دستیابی به مژه‌هایی بلند و فریبنده است. موادی که برای اکستنشن مژه استفاده می‌شود از هر سالن به سالن دیگر متفاوت است و جنس اکستنشن‌ها می‌تواند از مواد مصنوعی، موی سمور و یا فیبر ابریشم باشد.

اکشتنشن همچنین در اندازه‌های متفاوت، مدل فر بودن، و رنگ‌های متفاوت ارائه می‌شوند تا نیازهای مشتری‌ها به طور کامل تأمین شود. به طور معمول مژه کار روی یک پلک شما از اندازه‌های متفاوت استفاده می‌کند به طوری که گوشه‌های خارجی پلک‌ها مژه‌های کوتاه‌تر و قسمت میانی پلک مژه‌های بلندتری داشته باشد.

اگر مژه‌های بلند و پرپشتی دارید توصیه می‌شود که به ریمل اکتفا کنید. اکستنشن مژه در اندیشه برای افرادی مناسب است که مژه‌هایی کم‌تر از ۳ میلی متر دارند چرا که به هر حال این فرایند مستلزم صرف وقت و هزینه است و می‌بایست به صرفه بودن آن را سنجید.

علاوه بر آن اکستنشن سختی‌های خودش را هم دارد. برای مثال شستن صورت کار طاقت‌فرسایی خواهد بود زیرا با وجود اینکه پس از ۴۸ ساعت، آب آسیبی به اکستنشن وارد نمی‌کند اما همچنان باید از دست زدن و وارد کردن فشار به اکستنشن خودداری کنید.

اکستنشن مژه‌ بسته به سلیقه و میزان تراکم مژه‌ها انواع مختلفی دارد:

اکستنشن مژه کلاسیک در اندیشه
اکستنشن مژه والیوم یا سه بعدی در اندیشه
اکستنشن مژه ابریشمی در اندیشه

به بالای صفحه بردن