لادا

پیرسینگ در اکباتان

پیرسینگ در اکباتان | بهترین مرکز پیرسینگ در اکباتان از دیدگاه مردم | لادا

پیرسینگ یا سوراخ کردن بدن یکی از عمل‌های زیبایی است که اخیرا در جامعه ما مد شده است. پیرسینگ در اکباتان انواع مختلفی دارد که از محبوب‌ترین آن می‌توان به پیرسینگ گوش، بینی، لب و ناف در اکباتان اشاره کرد. پیرسینگ عملی خطرناک است که نیاز به تجربه و تخصص کافی دارد. به همین جهت اگر با رعایت اصول بهداشتی و دقت کافی انجام نگیرد، احتمال بروز عفونت، حساسیت و سایر عوارض وجود دارد.

سالن زیبایی لادا بهترین مرکز پیرسینگ در اکباتان میباشد که با افتخار رتبه پنج ستاره ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐ را از دیدگاه مردم شهرک زیبا اکباتان تهران کسب کرده است .

در فهرست پایین لیست بهترین مرکز پیرسینگ در شهرک اکباتان تهران به تفکیک فاز بندی قابل مشاهده است .

فاز یک

سامانه هوشمند لادا

فاز دو

سامانه هوشمند لادا

فاز سه

سامانه هوشمند لادا

پیپرسینگ در اکباتان

پیرسینگ در اکباتان به معنای سوراخ کردن بدن و آویزان کردن اشیای تزیینی و زیورآلات است. سوراخ کردن گوش و آویزان کردن گوشواره پدیده‌ای جدید و نوظهور نیست. این عادت از گذشته در فرهنگ ما وجود داشته است. اما پیرسینگ به شکل امروزی بسیار وسیعتر از سوراخ کردن گوش است. امروزه ممکن است عمل پیرسینگ در بافت نرم گوش، لب‌ها، ابرو، گونه، گردن، ناف، سینه و بسیاری از نقاط بدن انجام گیرد.

پیرسینگ بدن در اکباتان انواع مختلفی دارد و در قسمت‌های مختلف بدن انجام می‌گیرد.

از دیگر انواع معروف پیرسینگ بدن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

پیرسینگ گونه در اکباتان : که برای ایجاد چال گونه استفاده می‌شود.

پیرسینگ دهان در اکباتان :یا پیرسینگ لثه که با ایجاد سوراخ و نصب یک حلقه ظریف در بافت نرم دهان انجام می‌گیرد.

پیرسینگ دست و انگشت‌ها در اکباتان :که با سوراخ کردن بافت گوشتی بین انگشتان یا کناره‌های دست انجام می‌شود.

پیرسینگ سرفیس:که در آن دو سوراخ

روی سطوح صاف بدن ایجاد شده و یک میله‌ی تزیینی از آن عبور داده می‌شود.

پیرسینگ سینه بند:که با ایجاد سوراخ‌های متعدد در سطح کمر صورت می‌گیرد.

پیرسینگ مدیسون:یا سوراخ کردن پوست سینه در زیر گردن

پیرسینگ گردن در اکباتان :نوعی از پیرسینگ سرفیس است که در پوست صاف پشت گردن انجام می‌شود.

پیرسینگ ترقوه:یا سوراخ کردن در راستای استخوان ترقوه و بالای سینه

پیرسینگ لگنی:که به شکل سوراخ یا میکرودرمال روی پوست لگن و در دو طرف ناف صورت می‌گیرد.

پیرسینگ واژن در اکباتان : پیرسینگ واژن یا پیرسینگ ناحیه ژنیتال به معنای سوراخ کردن پوست این ناحیه است. این عمل در میان مردم رواج زیادی ندارد و تنها ۲ تا ۸ درصد افراد هستند که این عمل را انجام داده اند. این نوع از پیرسینگ کاملا مخفی است.

تاریخچه

تاریخچه پیرسینگ و اینکه اولین بار چه کسانی و از چه نژادی این کار را انجام دادند، مشخص نیست اما با توجه به شواهد تاریخی این گونه بیان می‌شود که سوراخ کاری بدن و به طور ویژه سوراخ کردن گوش برای آویختن گوشواره ریشه‌ای باستانی در فرهنگ اقوام و کشورهای مختلف در سراسر دنیا دارد. حتی شواهد باستان‌شناسی نشان می‌دهد که قدیمی‌ترین مومیایی کشف شده تا به امروز که مومیایی “اوتسی مرد یخی” نام دارد، یک سوراخ گوشواره به قطر 7 تا 11 میلی‌متر داشته است! از دیگر شواهدی که از رواج پیرسینگ در دوران باستان حکایت می‌کند، می‌توان به متن کتاب مقدس بایبل اشاره کرد. در این کتاب ذکر شده است که ابراهیم یک حلقه بینی و یک بازوبند به ربکا، همسر پسرش اسحاق، هدیه داده است. این موضوع نشان می‌دهد که پیرسینگ یا سوراخ کردن بینی در آن دوران هم وجود داشته است. در کتاب مقدس خروج هم اشاره شده است که سامری یک گوساله طلایی از گوشواره‌های ذوب شده ساخته شده است که باز هم دلالت بر رواج گوشواره و سوراخ کردن گوش در گذشته‌های دور دارد. در کتاب مقدس تثنیه هم بیان شده است که انداختن گوشواره نوعی علامت بردگی بوده است.

به بالای صفحه بردن