لادا

پیرسینگ در اندیشه

پیرسینگ در اندیشه | بهترین مرکز پیرسینگ در اندیشه از دیدگاه مردم | لادا

پیرسینگ در اندیشه یا همان سوراخ کردن پوست یا غضروف برای قسمت‌های مختلف بدن از جمله گوش، بینی ، ناف و … انجام می‌شود.

از زمان های خیلی دور انجام پیرسینگ در بین افراد مختلف مخصوصا در منطقه خاورمیانه بسیار طرفدار داشته است. مخصوصا در زمانی که نیاز به یک تغییر در ظاهر خود داریم، اضافه شدن یک اکسسوری می تواند این حالت را کاملا برطرف نماید.

گاهی پیرسینگ ها ظاهر نامتعادل و در نواحی غیرمعمول بدن نیز انجام می شوند که این کار بستگی به سلیقه و درخواست خود شخص دارد.

سالن زیبایی لادا بهترین پیرسینگ در اندیشه میباشد که با افتخار رتبه پنج ستاره ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐ را از دیدگاه مردم شهر اندیشه تهران کسب کرده است .

در فهرست پایین لیست بهترین مرکز پیرسینگ در اندیشه تهران به تفکیک فاز بندی قابل مشاهده است .

فاز یک

سامانه هوشمند لادا

فاز دو

سامانه هوشمند لادا

فاز سه

سامانه هوشمند لادا

فاز چهار

سامانه هوشمند لادا

فاز پنج

سامانه هوشمند لادا

فاز شش

سامانه هوشمند لادا

یکی از راه‌ها برای افزایش جذابیت ظاهری، پیرسینگ در اندیشه یا سوراخ کردن بدن است. پیرسینگ بدن در اندیشه انواع مختلفی داشته که با توجه به سلیقه خود می‌توانید مناسب‌ترین مورد را انتخاب و آن را انجام دهید. در صورتی که اطلاعات زیادی در رابطه با این کار ندارید، تا انتهای این مقاله همراهمان باشید تا علاوه بر آگاهی در مورد چیستی پیرسینگ، از انواع، نحوه انجام و ترندهای جدید آن نیز آگاه شوید.

پیرسینگ در اندیشه چیست ؟

پیرسینگ بدن (Body piercing) در واقع سوراخ کردن یا بریدن قسمتی از اعضای بدن است که برای نصب کردن زیورآلات انجام می‌شود. واژه‌ی انگلیسی پیرسینگ در لغت به معنای عمل سوراخ کردن است. اما امروزه علاوه بر مفهوم سوراخ‌کاری بدن، به جواهرات و زیورآلاتی که در محل سوراخ شده نصب می‌شود هم پیرسینگ می‌گویند.

در سال‌های اخیر پیرسینگ بینی در اندیشه، لب و ابرو رواج زیادی پیدا کرده و در ایران نیز زنان و مردان زیادی این کار را انجام می‌دهند. این در حالی است که در گذشته‌های نه چندان دور پیرسینگ چندان مورد قبول جامعه نبود و یک تابوی عرفی به شمار می‌آمد. اما این روزها پیرسینگ خیلی عادی‌تر از گذشته به نظر می‌آید.

به بالای صفحه بردن