لادا

پاکسازی صورت فیشیال پاکسازی میکرودرم هیدرودرم صورت در پرند

پاکسازی صورت در پرند | بهترین مرکز فیشیال پاکسازی میکرودرم صورت در پرند | لادا

بهترین مرکز فیشیال پاکسازی میکرودرم هیدرودرم صورت در پرند

پاکسازی صورت در پرند یک واژه ی عموم برای توضیح ترکیبی از روش‌ها و مراقبت از پوست است که سه هدف کل را دنبال می‌کنند و هر کدام فایده ای برای پوست صورت دارند.

برداشت سلول های مرده یا اگزفولیشن (exfoliation)
پاکسازی صورت در پرند از آلودگی‌ها ، چربی ها و مواد اضافی روی پوست
کمک به پوست با آبرسانی ، تغذیه یا بهبود خونرسانی

بر روی پوست از سلول های مرده و یا لایه ی شاخی متشکل شده است که میتوانید با پاکسازی صورت در پرند سلول های مرده را از بین ببرید و سلول های تازه و جوان جایگزین شود . این سلول‌ های مرده در سطحی ترین بخش اپی درم پوست قرار گرفته‌اند. وظایف سلول‌ های شاخی حفاظت از پوست بدن است و خط مقدم دفاعی بدن در برابر عوامل بیماری زا به حساب می آید . به طور معمول بدن هر ۳۰ روز یکبار تمام سلول‌های لایه شاخی را حذف و سلول‌های جدیدی جایگزینشان می‌کند. منتها بعضی وقتها این سلول‌های مرده روی پوست تجمع می‌یابند. برداشت سلول‌های مرده یا اگزفولیشن در پرند به شما کمک می‌کند که پوست شاداب‌تر و درخشان‌تری داشته باشید.

سالن زیبایی لادا بهترین مرکز فیشیال پاکسازی میکرودرم هیدرودرم صورت در پرند میباشد که با افتخار رتبه پنج ستاره ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐ را از دیدگاه مردم شهر جدید پرند کسب کرده است .

در فهرست پایین لیست مرکز کاشت ناخن در پرند به تفکیک فاز بندی قابل مشاهده است .

فاز صفر

سامانه هوشمند لادا

فاز یک

سامانه هوشمند لادا

فاز دو

سامانه هوشمند لادا

فاز سه

سامانه هوشمند لادا

فاز چهار

سامانه هوشمند لادا

فاز پنج

سامانه هوشمند لادا

فاز شش

سامانه هوشمند لادا

بر روی پوست ما را به طور طبیعی چربی‌هایی می‌پوشانند که در حفظ رطوبت پوست موثرند و خواص ضد میکروبی هم دارند. در برخی افراد چربی‌ها روی پوست تجمع پیدا می‌کنند، منافذ پوستی را می‌بندند و باعث آکنه و جوش می‌شوند. پاکسازی صورت در پرند می‌تواند چربی‌های اضافی صورت را حذف کند. به علاوه آلودگی‌ها و آلاینده‌هایی که به طور روزمره با آن‌ها در تماس هستیم، روی پوست می‌نشینند و باعث التهاب، بسته شدن منافذ و مشکلات دیگر می‌شوند.

مشکل محصولات پاکسازی پوست که روی حذف چربی‌های اضافی تمرکز دارند این است که مصرف کنندگان گاهی به شکل افراطی از آن‌ها استفاده می‌کنند. یادتان نرود که چربی‌ها برای حفظ سلامت پوست ضروری هستند. استفاده‌ی نادرست و بیش از حد از اسکراب‌ها یا لایه‌بردارها نه تنها به پوست شما کمک نمی‌کند؛ بلکه به آن آسیب هم می‌رساند.

در کلینیک لادا روش‌های بسیار ویژه و موثری برای پاکسازی صورت در پرند داریم. در طول پاکسازی کارهای زیر روی پوست شما انجام می‌شود:

تمیز کردن پوست با استفاده از شوینده‌های حرفه‌ای
برداشت لایه‌ی شاخی با استفاده از روش‌های مختلف بسته به شرایط پوست شما
ماساژ حرفه‌ای و استاندارد پوست برای بهبود خونرسانی و تحریک کلاژن سازی
لایه برداری برای بهبود اثرات درمانی مرحله بعد
استفاده از ماسک‌های درمانی و زیبا کننده مناسب مثل ماسک لیفتینگ، روشن کننده، آبرسان و …
ویژگی‌ها و مزیت‌های پاکسازی صورت در پرند در کلینیک لادا شامل موارد زیر است:

روش‌های مناسب برای هر نوع پوست: خدمات پاکسازی صورت در پرند بسته به شرایط شما طراحی می‌شوند تا بیشترین تطابق را با شرایط پوست شما داشته باشند.
قابل انجام برای همه افراد در تمام سنین: هرچه پاکسازی و ماساژ پوست را در سنین پایین‌تری آغاز کنید، اثرات پیشگیری کننده آن بر پیری پوست موثرتر خواهد بود.
ایمنی و اثرگذاری بالا: پاکسازی صورت در پرند و در کلینیک لادا توسط پزشکان متخصص پوست طراحی شده و با نظارت آن‌ها صورت می‌گیرد. برای همین اثرگذاری بالا و خطرات بسیار کمی دارد.
باعث شادابی و درخشندگی پوست می‌شود.
می‌تواند به رفع چین و چروک‌ها یا محو کردن خطوط صورت کمک کند.

فیشیال پاکسازی میکرودرم هیدرودرم صورت در پرند

فیشیال صورت در پرند

فیشیال صورت در پرند روشی عالی برای احساس آرامش بیشتر، ریلکس کردن و دستیابی به یک پوست درخشان و سالم است. هیچ احساسی بهتر از درمان یک پوست خسته با استفاده از فیشیال صورت در پرند نیست.

برای داشتن پوستی درخشان و از بین بردن استرس های یک هفته شلوغ کاری، فیشیال صورت در پرند به دست افراد حرفه ای، بهترین انتخاب است. اگر با فیشیال پوست آشنا نیستید و نمی دانید که این کار چگونه می تواند به پوست شما منفعت برساند

میکرودرم در پرند

میکرودرم در پرند روشی غیرتهاجمی برای جوانسازی پوست است. در این روش با استفاده از تکنیک‌های مختلف، لایه‌ی سطحی پوست شما برداشته می‌شود. بعد از التیام کامل، لایه‌ی سطحی جدید زیباتر، یکدست‌تر و جوان‌تر به نظر می‌رسد.

جلسه درمانی برای صورت بین ۳۰ تا ۴۰ دقیقه و برای گردن حدود ۲۰ دقیقه زمان می‌برد. در طول جلسه‌ی درمانی دردی نخواهید داشت و نیازی به استفاده از داروی بی‌حسی نیست. بعد از درمان ممکن است کمی تورم یا احساسی مشابه آفتاب سوختگی داشته باشید که طی چند روز تخفیف یافته و برطرف می‌شود.

برای رسیدن به بهترین نتایج میکرودرم در پرند ، بین ۵ تا ۱۶ جلسه درمانی نیاز است. این جلسات به صورت هفتگی، دو هفته یکبار یا ماهانه انجام می‌شوند. فواصل بین جلسات درمانی به اهداف، دلیل درمان و همچنین نوع پوست شما بستگی دارد. نتایج میکرودر در پرند این روش دائمی نیست و نیاز به تمدید دارد.

میکرودرم برای اولین بار در سال ۱۹۹۶ مورد تایید سازمان FDA قرار گرفت. از آن زمان تا به حال، صدها ابزار مختلف برای این روش درمانی ساخته شده‌اند. برای همین راه‌های مختلفی برای انجام میکرودرم در پرند وجود دارد

فیشیال پاکسازی میکرودرم هیدرودرم صورت در پرند

هیدرودرم در پرند

هیدرودرم صورت در پرند برای انواع پوست از جمله پوست نازک، پیر، خشک یا چرب مناسب است. حتی حساس‌ترین پوست هم به‌راحتی آب‌رسانی صورت را تحمل می‌کند. در درمان دیگر بیماری‌های پوستی مانند پسوریازیس و اگزما نیز از این روش استفاده می‌شود. متخصص از روش مناسب برای درمان وضعیت پوستی استفاده می‌کند. هیدرودرم صورت در پرند برای همه‌ی سنین مناسب و مفید هست. اگر شما ۱۶ سال دارید و هیچ خطوط ریزی در صورتتان وجود ندارد اما تغییرات هورمونی بر پوستتان تأثیر گذاشته است، پزشک با لایه‌برداری و اسکراب پوست منافذ عمیق پوستی را پاک‌سازی صورت در پرند می‌کند.

به بالای صفحه بردن