لادا

پارافین تراپی در پرند

پارافین تراپی در پرند | بهترین مرکز پارافین تراپی در پرند از دیدگاه مردم | لادا

پارافین تراپی در پرند نوعی گرما درمانی است، موم پارافین دارای خاصیت حفظ و جذب گرما می باشد و زمانی که دست یا پایتان را در آن فرو می برید گرما از موم به قسمت آسیب دیده انتقال می یابد. گرما باعث افزایش گردش خون و تسکین درد می شود. پارافین تراپی در پرند با افزایش خون رسانی به پوست، باعث نرم تر شدن و باز شدن منافذ آن می شود. در پارافین تراپی در پرند از موم گرم، برای تسکین درد دست، پا، مفاصل و ماهیچه ها استفاده می شود. این روش درمانی دارای مزیت نرم کنندگی پوست هم هست.

امروزه در مراکز درمانی و حتی آرایشگاه‌های حرفه‌ای برای درمان پوست دست و پا نیز از این روش استفاده می‌کنند. پارافین باعث ایجاد رطوبت و حفظ آن در پوست می‌شود. همچنین به باز کردن منافذ پوست کمک می‌کند و سلولهای مرده را از بین می‌برد. با از بین رفتن سلولهای مرده پوست با طراوت و شاداب خواهد شد

سالن زیبایی لادا بهترین مرکز پارافین تراپی در پرند میباشد که با افتخار رتبه پنج ستاره ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐ را از دیدگاه مردم شهر جدید پرند کسب کرده است .

در فهرست پایین لیست بهترین مرکز میکاپ در پرند یا آرایش صورت در پرند به تفکیک فاز بندی قابل مشاهده است .

فاز صفر

سامانه هوشمند لادا

فاز یک

سامانه هوشمند لادا

فاز دو

سامانه هوشمند لادا

فاز سه

سامانه هوشمند لادا

فاز چهار

سامانه هوشمند لادا

فاز پنج

سامانه هوشمند لادا

فاز شش

سامانه هوشمند لادا

گفتیم که پارافین تراپی در پرند با تحریک پوست سبب ایجاد و تولید کلاژن خواهد شد که کلاژن نیز به جوانسازی پوست کمک می‌کند. پارافین تراپی به زیبایی و سلامت پوست کمک کرده و علاوه بر آن برای تسکین یک سری دردها مفید است.

فوائد پارافین‌ تراپی در پرند

در ادامه به برخی از اصلی ترین و اثبات شده های فواید پارافین تراپی در پرند می پردازیم

منافذ بسته را باز کرده و به تنفس پوست کمک می‌کند. باعث می‌شود رطوبت از طریق منافذ باز شده به عمق پوست نفوذ کند و در نتیجه جوانسازی پوست را برای شما خواهد داشت
حالت لایه برداری عمیقی دارد .
لک‌ها و تیرگی‌ها را محو می‌کند.
به پوستتان خونرسانی می‌کند.
باعث لطافت و شفافیت و رطوبت رسانی پوست می‌شود.
روند پیری را به تآخیر می‌اندازد و چین و چروک را محو می‌کند.
تولید کلاژن کرده و به جوانسازی پوست کمک می‌کند.
پوست را روشن می‌کند
به دلایل گرم بودن پارافین باعث باز شدن رگها شده و در نتیجه گردش خون بالا می رود و همین موجب شفاف رو روشن شدن پوست شما خواهد شد.

دردهای عضلانی و اسپاسم والتهابات را با افزایش جریان خون کاهش می‌دهد.
سفتی مفاصل را کاهش می‌دهد.
برای آرتروز، آرتریت رواتوئید و مفاصل مفید است.
پوستها و پینه‌های پا را از بین می‌برد.
برای درمان اگزما مفید است.
با جداسازی پارافین لایه‌های مرده پوست جدا می‌شوند.
درمان ترکهای پوست و لب.
جلوگیری از خشکی پوست در سرما و حفظ رطوبت پوست.
کاهش اصطکاک پوست و لباس و جلوگیری از عرق سوز شدن بدن.
از بین بردن سیاهی و تیرگی زیر بغل.

پارافین تراپی در پرند

پارافین تراپی در پرند و رفع تیرگی زیر بغل:

این درمان نیز مانند سایر درمانها انجام می‌شود. پارافین در زیر بغل گذاشته شده و پس از برداشتن پوست نرم و لطیف می‌شود و تیرگیهایش از بین می‌رود. برای تمامی نواحی بدن مانند زانو، زیر بغل، بیکینی و آرنج همین روش را می‌توان استفاده نمود.

مراحل و نحوه انجام پارافین تراپی در پرند :

حالا که با مزایای پارافین تراپی در پرند آشنا شدید بهتره نحوه انجام این روش رو هم بدونید.

مرحله اول: ذوب کردن و آماده نمودن پارافین:

برای انجام پارافین تراپی در پرند کافیست یک دستگاه داشته باشید. دستگاه‌هایی که برای گرم کردن پارافین بکار می‌روند. پارافین را به مقدار لازم در ظرف بریزید، می‌توانید در صورت نداشتن دستگاه از روش بن ماری و دو ظرف استفاده کنید.

بدین ترتیب که پارافین را در ظرف ریخته و ظرف حاوی آن را در یک ظرف آب بگذارید و آن را روی شعله ملایم قرار دهید تا پارافین ذوب شود. روغن معدنی به میزان پیمانه به پارافین اضافه کنید. بگذارید موم آب شود و سپس آن را در ظرفی پلاستیکی که قبلا چرب کرده اید بریزید.

کمی صبر کنید تا یک لیه روی موم بماسد و خود را بگیرد. با دماسنج دما را اندازه بگیرید. دمای موم باید تقریباً ۵۰درجه سانتیگراد باشد.مرحله دوم: آماده سازی پوست قبل از پارافین تراپی در پرند :
پیش از انجام و شروع کار باید پوستتان را شسته و با کرم و لوسیون‌های مخصوص پوستتان، آن را تمیز کنید.

پارافین تراپی صورت در پرند

درسته از فواید پارافین تراپی جوانسازی و روشن کردن پوست استفاده میشه و میتونید خیلی راحت از اون در خانه استفاده کنید ولی برای پارافین تراپی در پرند صورت توصیه می‌کنیم به مراکز درمانی بروید. پوست صورت حساس بوده و ممکن است حرارت پارافین آن را تحریک کند. زیرا در مراگز درمانی یک لایه محافظ روی پوست صورت قرار می‌دهند تا پوست آسیبی نبیند.

نحوه پارافین تراپی پا در پرند

پارافین تراپی پا نیز مانند قسمتهای دیگر بدن صورت می‌گیرد. شما می‌توانید حتی برای تیرگیهای زانو و غوزک پا از این روش کمک بگیرید. فقط برای کف پا بهتر است ابتدا کف سابی انجام دهید. بدین ترتیب که ابتدا با کم لایه بردار و سوهان کشیدن، پوستهای اضافی کف پا جدا شود و سپس پارافین درمانی صورت بگیرد.

نحوه پرارافین تراپی زانو در پرند

از دیگر فوائد پارافین‌ تراپی کاهش درد است، پارافین تراپی زانو در پرند هم به لحاظ درمانی و تسکین دردها مؤثر است و هم به لحاظ زیبایی و رفع تیرگی سر زانو. گرمای پارافین و حفظ این گرما در خود درمانی برای زانودرد است.

به بالای صفحه بردن