لادا

وسایل گریم و میکاپ ضروری برای شروع دوره آموزشی

وسایل گریم و میکاپ ضروری برای شروع دوره آموزشی

اگر قصد شرکت در دوره گریم در پرند دارید لازم است که وسایل گریم و میکاپ ضروری برای شروع دوره آموزشی را بشناسید و بدانید که چه نوع لوازمی و با چه برندی تهیه کنید تا در زمان آموزش میکاپ و گریم کامل ترین وسایل را داشته باشید ما به همین منظور لیستی از ضروری ترین لوازم برای میکاپ و گریم برای شما عزیزانی که قرار است به تازگی در دوره های میکاپ در پرند شرکت کنید تهیه کرده ایم تا از چیزی را از قلم‌ نیندازید پس با ما همراه باشید.

آندر بیس

آندر بیس یا همان زیر ساز میکاپ به شما کمک می کند تا آرایش با دوام تری داشته باشید؛ معمولا در کلاس های میکاپ در پرند جلساتی به عنوان معرفی بهترین برند ها خواهید داشت اما چنان چه هنوز برندی به شما معرفی نشده است و محدودیت در قیمت ندارید می توانید آندر بیس کریولان و یا گلدن سوان را تهیه کنید. بعد از انتخاب آندر بیس نوبت به کرکتر رنگی می رسد ؛ این کرکتر ها لکه ها ، جوش ها و هر گونه حفره ی در پوست را می پوشاند البته هر رنگ مخصوص انجام کاری است. برند گلدن رز،  پروکانسیل، مروان خیر و یا کاموفلاژ های پمپی گزینه های خوبی برای خرید هستند.

قلم مو

یکی از مهم ترین ابزار ها در میکاپ همین قلم مو ها یا همان براش های صورت هستند که دارای انواع خیلی زیادی هستند. این قلم مو ها برای پخش کردن کرم و هم‌ چنین کانتور ها مناسب هستند که در شماره های گوناگونی مثل ۲، ۴، ۱۰، ۱۲ و غیره وارد بازار می شوند . قلم مو هایی هم چون مک،  کارن و پاندا معروف ترین و هم چنین گران ترین قلم مو ها به حساب می آیند.  باید براش های سر کج را در شماره های ۱۴ یا ۱۶ و براش های زبان گربه ای را در شماره ۴ و ۶ تهیه کنید؛  برای سایه نیز می توانید یک پالت سایه ی کامل بخرید و دیگر خرید جزئی نداشته باشید اما اگر قیمت آن برایتان گران است سه شماره قلم سایه نیز برای شروع کافی است. قطعا باز ها نام قلم موی سه صفر را شنیده اید  این قلم برای خط چشم و گاهی اوقات نیز سایه مناسب است پس حتما یکی تهیه کنید.

کانسیلر کاسه ای

یکی از اصلی ترین مراحلی که در دوره ی گریم آموزش داده می شود همین استفاده از کانتور و کانسیلر  است پس حتما باید کانسیلر کاسه ای برای خود تهیه کنید؛ یک کانسیلر کاسه ای شماره یک جا ما نیازتان می شود .برند هایی مثل برند نارس، تارت، سیترای و مک جز بهترین مارک های کانسیلر محسوب می شوند. بعد از کانسیلر نوبت به خرید کرم پودر می رسد در واقع می توان گفت که اصلی ترین بخش آرایش صورت استفاده از کرم پودر است و شما باید خرید آن را با نهایت دقت انجام دهید تا یک آرایش یک دست و تمیز داشته باشید، ما کرم پودر هایی هم چون مک، نارس ، آناستازیا و مک را به شما پیشنهاد می کنیم.

خط چشم

از آن جایی که آموزشگاه های آرایش گری از ابتدایی ترین چیز ها آموزش خود را شروع می کنند و مبنی آموزش را بر این قرار می دهند که شما در این حرفه کاملا مبتدی هستید و هیچ گونه مهارتی در گریم ک میکاپ ندارید به همین خاطر معمولا برای آموزش خط چشم نوع ژله ای را به کار آموز های خود توصیه می کنند. برند هایی مثل مک، یورن و میبلین بهترین ها برای خط چشم ژله ای هستند.

پالت سایه

یکی از هیجان انگیز ترین قسمت میکاپ کشیدن سایه است و شما هر چه پالت بزرگ تری با رنگ های بیش تری داشته باشید  قطعا دست باز تری در کشیدن سایه ی چشم خواهید داشت. بهتر است سایه های خود را از برند هایی هم چون مک، هدی بیوتی و یا آناستازیا انتخاب کنید.

رژ لب

شما می توانید از تعدادی رژ لب مایع و جامد در رنگ های مختلف برای شروع کار خود تهیه کنید و یا این که یک پالت با چندین رنگ داشته باشید و در صورت نیاز تعدادی از رنگ های پالت را با یک دیگر ترکیب کنید و یک رنگ فوق العاده درست کنید. اگر از فروشنده بهترین برند را برای پالت رژ لب بپرسید بدون شک برند فور اور و جی کت را به شما معرفی می کنند.

کرم ابرو

برای فرم دادن به ابرو به کرم ابرو نیاز دارید ، کرم هایی با  برند آناستازیا، اورلین و مک می توانند گزینه های خوبی برای کار باشند. براش ابرو برای استفاده از این کرم نیز نیاز است. یکی دیگر از لوازمی که استفاده از آن خیلی ترند شده است ژل ابرو است بهتر است یک ژل ابرو نیز در لیست خرید های خود جای دهید.

پودر و اسپری فیکس

پودر بیا نیز از دیگر لوازم ضروری میکاپ است ؛ برای فیکس کردن آرایش بهتر است که اسپری فیکس استفاده کنید تا آرایشی که انجام می دهید به تمیزی ساعت اول باقی بماند. اگر به دنبال بهترین مارک برای اسپری فیکس هستید می توانید از گلدن رز، هدی بیوتی،  میبلین و غیره استفاده کنید.

مژه مصنوعی

زمانی که تمام مراحل آرایش را انجام دهید اما مژه برای فرد نگذارید انگار که یک چیزی این میان کم است ؛ شما می توانید از مژه مصنوعی های چند بعدی و یا مژه های ریسه ای و تکی استفاده کنید.  البته نباید از خرید ریمل غافل شوید، بهتر از چندین مدل ریمل برای حجم دادن و بلند کردن مژه استفاده کنید.

رژ گونه

رژ گونه و هایلایتر از دیگر لوازم مهم و ضروری در میکاپ است که بهتر است و در چندین رنگ ان را تهیه کنید و در صورت لزوم از ان استفاده کنید. شاید اگر ساعت ها درباره ی وسایل گریم و میکاپ ضروری برای شروع دوره آموزشی با یک دیگر صحبت کنیم باز هم یک وسیله از قلم بیفتد اما این لوازمی که تا به این جا گفتیم از جمله مهم ترین و ضروری ترین لوازمی هستند که باید تهیه کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

به بالای صفحه بردن