لادا

هایفوتراپی در پرند

هایفوتراپی در پرند | بهترین مرکز هایفوتراپی در پرند از دیدگاه مردم | لادا

هایفوتراپی در پرند یا HIFU مخفف واژه‌ی انگلیسی High-Intensity Focused Ultrasound به معنای «امواج متمرکز فراصوت با شدت بالا» است. هایفو یکی از روش‌های نسبتاً جدید در درمان‌های زیبایی برای سفت کردن و لیفتینگ پوست است که بدون درد و غیرتهاجمی بوده و می‌تواند جایگزین لیفت صورت شود.

در هایفوتراپی در پرند از امواج فراصوت (اولتراساوند) استفاده می‌شود. یعنی همان امواجی که در دستگاه‌های سونوگرافی مورد استفاده قرار می‌گیرد. منتها در هایفو این امواج به صورت متمرکز به لایه‌ی خاصی از پوست انرژی وارد کرده و باعث تحریک تولید رشته‌های کلاژن می‌شوند. کلاژن‌ها وظیفه‌ی استحکام بافت‌های بدن از جمله پوست را دارند؛ لذا این اتفاق باعث می‌شود که پوستی سفت‌تر و بدون چین و چروک داشته باشیم.

سالن زیبایی لادا بهترین مرکز هایفوتراپی در پرند میباشد که با افتخار رتبه پنج ستاره ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐ را از دیدگاه مردم شهر جدید پرند کسب کرده است .

در فهرست پایین لیست بهترین مرکز هایفوتراپی در پرند به تفکیک فاز بندی قابل مشاهده است .

فاز صفر

سامانه هوشمند لادا

فاز یک

سامانه هوشمند لادا

فاز دو

سامانه هوشمند لادا

فاز سه

سامانه هوشمند لادا

فاز چهار

سامانه هوشمند لادا

فاز پنج

سامانه هوشمند لادا

فاز شش

سامانه هوشمند لادا

هایفوتراپی صورت در پرند

دستگاه هایفو با استفاده از امواج متمرکز فراصوت لایه‌ای از پوست که در زیر لایه‌ی سطحی قرار دارد را مورد هدف قرار داده و به آن انرژی وارد می‌کند. انرژی امواج فراصوت باعث می‌شود که دمای این لایه به سرعت افزایش یابد.

وقتی سلول‌های لایه‌ی هدف به دمای خاصی برسند، دچار آسیب سلولی می‌شوند. شاید به نظر برسد که این اتفاق در تضاد با اهداف ما یعنی بهبود کیفیت پوست صورت باشد، اما این گونه نیست. آسیب به سلول‌ها باعث تحریک تولید پروتئین‌هایی به نام کلاژن می‌شود. کلاژن‌ها مسئول حفظ ساختمان طبیعی پوست و بسیاری از دیگر بافت‌های بدن هستند. هرچه مقدار کلاژن در بافت بیشتر باشد، آن بافت سفت‌تر می‌شود.

محل‌ های مناسب برای انجام هایفوتراپی در پرند

همان طور که گفتیم، اصلی ترین محل مورد هدف برای انجام هایفوتراپی در پرند ، صورت است. به طور کلی، هایفوتراپی در پرند برای بهبود مشکلات پوستی در نواحی زیر مورد استفاده قرار می گیرد:

لیفت غبغب
لیفت صورت
خطوط آرواره‎‌ها
رفع شلی پوست
رفع منافذ باز پوست
افتادگی ابرو (لیفت ابرو)
خطوط ریز و چین و چروک
از بین بردن خطوط روی گردن
از بین بردن چین و چروک های پیشانی
خطوط مبهم فک (ایجاد شکل V صورت)
خطوط پنجه کلاغی (خطوط ریز دور چشم)
بهبود کشسانی و رفع ناهمواری بافت پوست
خطوط نازولابیال (چین و چروک های دور دهان)

هایفوتراپی در پرند

مزایای هایفوتراپی در پرند

هایفوتراپی در پرند یکی از بهترین و موثرترین انواع روش های لیفت صورت بدون جراحی است که انجام آن می تواند علاوه بر از بین بردن مشکلات فعلی پوست صورت مانند چین و چروک ها و افتادگی، به افزایش کیفیت ذاتی پوست از نظر میزان تولید کلاژن نیز کمک کند.

روش درمانی هایفو یکی از پیشرفته‌ترین روش‌های بدون جراحی و غیرتهاجمی لیفت صورت است و مزایای زیادی دارد. برخی از آن‌ها عبارت‌اند از:

۱ تا ۳ جلسه درمانی برای رسیدن به نتایج دلخواه کافی است.
نتایج هایفوتراپی در پرند حدود ۱ تا ۲ سال ماندگاری دارند.
جلسات درمانی کوتاه مدت است و بین ۳۰ تا ۹۰ دقیقه طول می‌کشد.
روش درمانی آسان، بی‌دغدغه و بدون دوره‌ی نقاهت یا ریکاوری
بدون استفاده از تزریق و برش‌
بدون خونریزی، درد و پانسمان
می‌تواند باعث افزایش ماندگاری نتایج جراحی‌های زیبایی شود.
می‌تواند همراه با روش‌های دیگر درمانی مثل میکرونیدلینگ انجام شود.
هزینه‌ی بسیار کمتری نسبت به جراحی دارد.

نتایج ماندگار دارد.
هایفوتراپی فقط در یک جلسه انجام می شود.
نیاز به بستری ندارد. (به صورت سرپایی انجام می شود)
چون درد غیر تحملی ندارد پس حتی نیاز به بی حسی موضعی هم ندارد.
هیچ نوع عارضه پوستی مثل لک و زخم و … روی پوست ایجاد نمی کند.
بدون جراحی می باشد در نتیجه عوارض جراحی مثل کبودی و خونریزی و … ندارد.
روشی بی خطر و ایمن برای انسان می باشد چون هیچ نوع اشعه ای ندارد؛ یعنی هایفو (HIFU) دقیقا مثل سونوگرافی با امواج صوتی اولتراسوند عمل می کند که کاملا بی خطر است.

نتایج هایفوتراپی در پرند

برای درمان بیماری‌ها به پزشکان توصیه می‌شود که تا حد امکان از روش‌های کم تهاجمی استفاده کنند. مثلاً اگر سردرد با یک قرص استامینوفن خوب می‌شود، نیازی به استفاده از مورفین نیست. بله، مورفین موثرترین داروی تسکین درد است، اما عوارض جانبی زیادی دارد؛ مثل اعتیاد.

این منطق در مورد روش‌های جوان‌سازی و زیباسازی پوست نیز صدق می‌کند. تا زمانی که اثرات پیری در پوست شما شدت کمی دارد، نیازی به جراحی سنگینی مانند لیفت ندارید. اگر سالی یک بار هایفوتراپی در پرند انجام دهید، در طول ۱۲ سال، هزینه‌اش تقریباً با جراحی لیفت برابر می‌شود. پس از لحاظ هزینه در بلند مدت، تفاوت چندانی وجود ندارد؛ اما خطرات جراحی به مراتب بیشتر است.

نکته‌ی آخر این که در روش هایفو فرآیند جوان‌سازی برپایه‌ی رفتار طبیعی پوست بدن است. یعنی درمان چین و چروک‌ها و شل شدگی پوست صرفاً با تحریک دوست به تولید پروتئین‌های طبیعی بدن صورت می‌گیرد. در این صورت ماده‌ای مصنوعی وارد بدن شما نشده‌ است، عضلات صورت خود را فلج نکرده‌اید و از استرس بیش از حد بی‌هوشی، زخم و بخیه خبری نیست

به بالای صفحه بردن