لادا

هایفوتراپی در اکباتان

هایفوتراپی در اکباتان | بهترین مرکز هایفوتراپی در اکباتان از دیدگاه مردم | لادا

ویژگی جالبی که در استفاده از هایفوتراپی در اکباتان وجود دارد، امکان عبور دادن انرژی از میان بافت‌های دیگر به سوی نقطه‌ی کانونی مطلوب، بدون اثرگذاری جدی روی آن‌ها است. این موضوع موجب گشته است تا این فناوری در موارد زیادی مورد استفاده قرار گیرد. نتایج حاصل از هایفوتراپی در اکباتان تا بعد از ۳ ماه به تدریج آشکار خواهد شد و تا ۸ ماه ممکن است ادامه یابد. البته در برخی موارد بالینی دیده می‌شود که بلافاصله پس از درمان نتایجی فوری کسب شده است. باید بدانید این نتایج موقتی بوده و پس از مدتی محو می‌گردند تا زمانی که روند طبیعی تولید کلاژن پس از حدود سه ماه ظاهر گردد.

سالن زیبایی لادا بهترین مرکز هایفوتراپی در اکباتان میباشد که با افتخار رتبه پنج ستاره ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐ را از دیدگاه مردم شهرک زیبا اکباتان تهران کسب کرده است .

در فهرست پایین لیست بهترین مرکز هایفوتراپی در شهرک اکباتان تهران به تفکیک فاز بندی قابل مشاهده است .

فاز یک

سامانه هوشمند لادا

فاز دو

سامانه هوشمند لادا

فاز سه

سامانه هوشمند لادا

عوارض پس از عمل هایفوتراپی در اکباتان محدود بوده و شامل تورم‌های موضعی یا کبودی‌های جزئی باشد. در موارد انگشت‌شماری نیز بی‌حسی‌های موضعی گزارش گردیده است. کاربرد‌های این عمل گذشته از جوان‌سازی پوست شامل مواردی مانند لیفت ابروها (که ذکر آن رفت) گونه‌ها و پلک‌ها، از بین بردن چروک و غبغب، سفت کردن پوست و کلاژن‌سازی و نیز افزایش الاستیسیتی گونه‌ها می‌باشد. همچنین ممکن است در لیفت ناحیه‌ی دکلته، بهبود خط چانه و اصلاح خط لبخند مورد استفاده قرار گیرد. در مجموع می‌توان ادعا کرد که با کمک هایفو امکان بهبود تمامی ناهنجاری‌های پوستی خفیف وجود دارد.

از مزایای هایفوتراپی در اکباتان می‌توان به دوره درمان کوتاه، ماندگاری بالای نتایج، عدم وجود دوره نقاهت و یا عوارض جانبی، هزینه‌های پایین و امکان همراهی با دیگر روش‌های بهبود سلامت پوست صورت اشاره کرد. همچنین نحوه‌ی انجام هایفوتراپی در اکباتان بدون درد، خونریزی و یا نیاز به پانسمان بوده که مزایای مضاعفی برای این متد هستند.

همانند دیگر عمل‌های زیبایی مانند تزریق چربی ، هایفوتراپی نیز به غیر از جوانسازی پوست کاربردهای دیگر نیز دارد

به بالای صفحه بردن