لادا

میکاپ و گریم در اندیشه

میکاپ در اندیشه | بهترین مرکز گریم و میکاپ در اندیشه از دیدگاه مردم | لادا

میکاپ در اندیشه به معنی آرایش صورت در اندیشه است. از این تکنیک برای رفع نقص های احتمالی و افزایش جذابیت، در سبک های مختلف انجام می شود. معمولاً برای انجام یک میکاپ حرفه ای لازم است تا به سالن های زیبایی مراجعه کنید. هم چنین، در مواقع معمول می توانید با دانش اندک درباره ترکیب رنگ ها این کار را در خانه نیز انجام دهید.

سالن زیبایی لادا بهترین مرکز میکاپ و گریم در اندیشه میباشد که با افتخار رتبه پنج ستاره ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐ را از دیدگاه مردم شهر اندیشه تهران کسب کرده است .

در فهرست پایین لیست بهترین مرکز گریم و میکاپ در اندیشه تهران به تفکیک فاز بندی قابل مشاهده است .

فاز یک

سامانه هوشمند لادا

فاز دو

سامانه هوشمند لادا

فاز سه

سامانه هوشمند لادا

فاز چهار

سامانه هوشمند لادا

فاز پنج

سامانه هوشمند لادا

فاز شش

سامانه هوشمند لادا

از گذشته های دور تاکنون، زیبایی یکی از امیال انسان ها بوده است. بنابراین، فارغ از تعیین جنسیت همه افراد دوست دارند وقتی در انظار عمومی و جشن ها شرکت می کنند به بهترین شکل ممکن ظاهر شوند. بنابراین، برای رفع معایب احتمالی و افزایش جذابیت به روش های مختلف زیبا سازی از جمله: میکاپ در اندیشه ، شنیون، کانتورینگ، رنگ و مش، براشینگ و… روی می آورند.

از گذشته تاکنون، شیوه انجام آرایش صورت به دلیل سلیقه و فرهنگ های مختلف در سراسر جهان با سبک های مختلف انجام می شود. بنابراین سبک های آرایشی بر اساس عمق و رنگ استفاده شده و دسته بندی می شوند. مثلاً در میکاپ در اندیشه به سبک عربی از رنگ هایی با غلظت بالا و در سبک های اروپایی از رنگ هایی طبیعی و ملیح استفاده می شود. انواع آن شامل:

میکاپ به سبک کلاسیک در اندیشه
میکاپ به سبک اروپایی
میکاپ به سبک عربی در اندیشه
میکاپ به سبک هالیوودی
و …

انواع سبک های میکاپ صورت در اندیشه

در هر سبک از میکاپ صورت در اندیشه ، رنگ های آرایشی با تناسب خاصی مورد استفاده قرار می گیرند. به عنوان مثال، تفاوت استایل آرایشی عربی با اروپایی در غلظت رنگ های مورد استفاده در آن است. در حالی که در سبک اروپایی تمام تلاش میکاپ آرتیست بر این است که آرایش با استفاده از رنگ های ملیح و طبیعی انجام شود.

سبک کلاسیک در میکاپ در اندیشه

قاعده کلی در سبک کلاسیک به این صورت است که اگر آرایش چشم ها تند و غلیظ باشد، آرایش لب ها باید از رنگ ملایم و لایت برخوردار باشد. برعکس این اصل نیز کاربرد دارد. بدین معنی که اگر در آرایش چشم از رنگ های ملایم و طبیعی استفاده شد، این اجازه را داریم که برای آرایش لب از رنگ های تیره و به اصطلاح جیغ استفاده کنیم. معمولا در سبک میکاپ کلاسیک در اندیشه از رژلب هایی با رنگ های کلاسیک مانند قرمز و زرشکی استفاده می شود. در ناحیه چشم نیز از خط چشم های مشکی متناسب با سایه های ملایم به کار گرفته می شود. معمولا در این سبک، رژگونه به طور نامحسوس استفاده شده و بیشترین تاکید روی رژلب و آرایش چشم قرار دارد.

به بالای صفحه بردن