لادا

شنیون و براشینگ در پرند

شینیون در پرند | بهترین مرکز شینیون و براشینگ در پرند از دیدگاه مردم | لادا

بـه طور کلی بـه حالت دادن و بستن مو با استفاده از گیره و سنجاق سر شینیون مو در پرند گفته می شود. واژه شینیون فرانسوی است و یکی از رایج ترین و متنوع ترین روش های آرایش مو محسوب می شود.قطعا در سالن های زیبایی به دفعات بالا واژه شینیون در پرند و براشینگ در پرند به گوشتان خورده است. اما شینیون چیست ؟ شینیون در واقع کلمه‌ای فرانسوی به معنی جمع کردن مو در پس سر می‌باشد که امروزه با مدلهای متنوع و زیبایی صورت‌می‌پذیرد. بدین ترتیب که موها را پشت سر به شکلی شکیل جمع کرده وبا سنجاق سر و گیره مویی محکم می‌کنند.

زنان یونانی نیز در قدیم موهایشان را پشت سر جمع می‌کردند و با زیورآلات آن را تزئین می‌کردند. امروزه در کشور ما برای مراسمات عقد و عروسی، نامزدی، سالگرد ازدواج و حتی تولد خانمها علاقه زیادی به شینیون دارند با ظاهری آراسته تر وارد شوند.

هر چند سال یک بار مدلها تعویض می‌شوند، مثلاً شینیون در پرند بسته، باز یا نیمه باز مد می‌شوند و طرفداران خود را دارند. حتی زمانهایی اصلاً شینیون مد نیست و موی کوتاه مد می‌شود. اما به هر حال شینیون در پرند طرفداران خاص خود را دارد.

سالن زیبایی لادا بهترین مرکز شینیون و براشینگ در پرند میباشد که با افتخار رتبه پنج ستاره ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐ را از دیدگاه مردم شهر جدید پرند کسب کرده است .

در فهرست پایین لیست مرکز کاشت ناخن در پرند به تفکیک فاز بندی قابل مشاهده است .

فاز صفر

سامانه هوشمند لادا

فاز یک

سامانه هوشمند لادا

فاز دو

سامانه هوشمند لادا

فاز سه

سامانه هوشمند لادا

فاز چهار

سامانه هوشمند لادا

فاز پنج

سامانه هوشمند لادا

فاز شش

سامانه هوشمند لادا

برای داشتن شینیونی خوب باید قبل از آن براشینگ در پرند خوبی داشته‌باشید. براشینگ در پرند باعث می‌شود موها در شینیون بهتر حالت گرفته و مرتب تر باشند. با کمی خلاقیت آرایشگر و شینیون کار در پرند می‌تواند کاری زیبا انجام دهد. عروس خانمها با توجه به مدل تاج و قد خود و فرم صورت می‌توانند شنیونهای زیبایی را در پرند انتخاب کنند.

یک شینیون در پرند زیبا چه ویژگیهایی باید داشته باشد؟

آرایشگر باید نوع مو را شناخته و براشینگ در پرند خوبی انجام دهد
با توجه به سلیقه مشتری، قد او، شکل سر و صورت و گردن، نوع مراسم و لباس وی شنیون مناسب او را پیشنهاد دهد
پایه شنیون باید محکم باشد. قسمتهای اضافی مو و یا وزها را باید با شانه پوش و ژل و تافت مرتب نمود تا شنیونی مرتب داشته باشیم
سنجاق و گیره مویی را تا حد امکان کم استفاده‌کنید
استفاده از تکنیکهای شنیون در پرند برای انجام شنیونی حرفه‌ای
چک کردن شنیون مشتری در آیینه

شنیون و براشینگ در پرند

انواع شینیون در پرند

شینیون در پرند انواع بسیاری دارد که محبوبترین آنها شینیون کلاسیک، خامه‌ای، بوشینگ، حرارتی، نخی و حلزونی در پرند هستند.

تکنیکهای اساسی برای شینیون مو در پرند

یکی از شنیون کاران حرفه‌ای مارتین پارسون است. این هنرمند می‌گوید در یک شینیون حرفه‌ای مو در پرند باید پرتر بنظر برسد اما سر بطرز عجیبی بزرگ نشود.

حرکت درست در شینیون در پرند

طرز ایستادن شینیون کار در پرند مهم است و باید در جهتی هماهنگ با جهت مو بایستد. اگر درست نایستد پیچش و فرم مو بصورتی که می‌خواهد در نمی‌آید و باید کمی جایتان را تغییر دهید.

چطور به موها حجم دهیم؟

حتما بسیاری از مشتریان را دیده‌اید که موهای لخت، و کم پشتی دارند و دوست دارند کمی موهایشان پرپشت تر بنظر آید. برای این کار موهای زیری را با انگشت شصت و اشاره کمی تاب دهید و سپس در جهت مخالف بایستید. در تمام نقاط سر این کار تکرار شود تا حجم موها زیاد شود. حال می‌توانید موها را اتو کنید.

براشینگ مو در پرند

به استفاده از برس و سشوار برای حالت دادن به مو، براشینگ مو در پرند گفته می ‌شود. این یکی از شاخه های شینیون مو در پرند می باشد. با این تفاوت که موها با گیره جمع نمی شوند و باز هستند. شاید فکر کنید براشینگ در پرند کار ساده‌ ای است و به راحتی از پس آن برمی‌آیید. اما در عمل متوجه خواهید شد که خیلی هم ساده نیست و نیاز به تمرین دارد. از طرفی اگر روش درست استفاده از سشوار را بلد نباشید ممکن است به موهای خود آسیب بزنید. ما در این مقاله قصد داریم به نکات مهم انجام براشینگ مو در پرند بپردازیم. با ما همراه باشید.

براشینگ مو در پرند یکی از روش های آرایش مو است که با استفاده از برس و حرارت برای حالت دادن به موها انجام می شود. ابزار حرارتی که برای حالت دادن به موها یا صاف کردن آن استفاده می شود شامل سشوار و انواع اتو مو می‌باشد.

شاید فکر کنید که سشوار کشیدن مو کار سختی نیست و هرکسی می تواند آن را در خانه انجام دهد. اما اینطور نیست. براشینگ نیز مانند کوتاهی مو اصول و قواعدی دارد که رعایت نکردن آن می‌تواند حالت موهای شما را خراب کند و همچنین باعث آسیب به موهای شما شود. بنابراین بسیار مهم است که برای این کار به طور اصولی آموزش ببینید.

انواع براشینگ مو در پرند

 

براشینگ موی کوتاه در پرند

موهای کوتاه سخت ترین مدل برای حالت دهی هستند تا این حد که اگر بخواهند میزان هنر و حرفه ای بودن آرایشگری را بررسی کنند از او در زمینه حالت دهی موی کوتاه تست گرفته می‌شود. مدل براشینگ مو برای موهای کوتاه با استفاده از سشوار و اتو امکان پذیر است و برای انجام آن می توانید از برس های فلزی با سایز کوچک استفاده میشود. این مسئله در مورد ریباندینگ مو هم تاثیر دارد و سایز موهایتان در هزینه آن نیز دخیل است.

شنیون و براشینگ در پرند

براشینگ موی بلند و متوسط در پرند

زمانی که موها کمی بلند تر باشند می توانید آن ها را به روش های مختلفی سشوار کنید؛ در این حالت می توانید جهت برس را به داخل یا بیرون نگه دارید. هیچ محدودیتی در نوع برس استفاده شده وجود ندارد . از برس های فلزی در هر سایزی می‌توانید استفاده کنید .موها را دسته بندی کرده و به ترتیب با دقت سشوار بکشید.

براشینگ موی فر در پرند

اگر دارای موهایی مجعد یا وز هستید، بهتر است از اسپری های دو فاز استفاده کنید و همچنین با کمی کشیدن برس، حرارت را بر روی آن قرار داده و موهایتان را سشوار کنید. در صورتی که فری موهایتان برایتان آزار دهنده است می توانید از روش های صافی مانند ریباندینگ یا کراتینه استفاده کنید.

به بالای صفحه بردن