لادا

رنگ مو هایلایت مش آمبره سامبره بالیاژ در اکباتان

رنگ مو در اکباتان | بهترین مرکز هایلایت مش آمبره سامبره بالیاژ در اکباتان از دیدگاه مردم

رنگ مو هایلایت مش آمبره سامبره بالیاژ در اکباتان یکی از پرکاربردترین محصولات مو در شهرک اکباتان تهران میباشد و معمولا زمانی که صحبت از تغییر ظاهر می شود، اولین چیزی که به ذهن می رسد، تغییر رنگ مو در اکباتان یا مدل مو است، چرا که مو مهم ترین بخش زیبایی ظاهری است و حتی رنگ مویی که انتخاب می کنید، تا حدی می تواند شخصیت شما را نیز نشان دهد. از دوران مصر باستان تا کنون، رنگ کردن مو یک روش زیبایی بوده و روش های انجام آن در طول زمان تغییرات بسیاری داشته است، اما علاقه به رنگ کردن مو چیزی است که ثابت باقی مانده است.

سالن زیبایی لادا بهترین مرکز رنگ مو هایلایت مش آمبره سامبره بالیاژ در اکباتان میباشد که با افتخار رتبه پنج ستاره ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐ را از دیدگاه مردم شهرک زیبا اکباتان کسب کرده است .

در فهرست پایین لیست مرکز رنگ مو هایلایت مش آمبره سامبره بالیاژ در اکباتان به تفکیک فاز بندی قابل مشاهده است .

فاز یک

سامانه هوشمند لادا

فاز دو

سامانه هوشمند لادا

فاز سه

سامانه هوشمند لادا

مراقبت از مو بعد از استفاده از رنگ مو در اکباتان

زمانی که موهای خود را رنگ می کنید، باید رفتار متفاوتی با موهای خود داشته باشید و مراقبت های لازم را در نظر بگیرید. در این جا به بررسی برخی از این نکات و مراقبت ها خواهیم پرداخت.

حتما از شامپوی مخصوص موهای رنگ شده و بدون سولفات استفاده کنید. شامپو را روی موهای مرطوب بزنید تا کف کند و سپس آبکشی کنید، اگر از نرم کننده استفاده می کنید، اجازه دهید به مدت یک تا سه دقیقه بر روی مو باقی بماند.
از ماسک موی مناسب یک تا دو مرتبه در هفته استفاده کنید.
موهای خود را با حرارت پایین خشک کنید و تا جایی که می توانید از دستگاه های صاف کننده یا حالت دهنده استفاده نکنید، چرا که آسیبی که به مو وارد می کنند می تواند جدی و برگشت ناپذیر باشد.
موهای خود را کمتر بشویید تا دوام رنگ مو حفظ شود، به علاوه این که شست و شوی بیش از حد باعث می شود رطوبت مو گرفته شود.

هایلایت مو در اکباتان

هایلایت مو در اکباتان یکی از تکنیک‌ها و روش‌های رنگ‌آمیزی مو در اکباتان است. یک تکنیک عالی برای افزایش جذابیت رنگ طبیعی موهای شما. مثلاً رنگ موی شما قهوه‌ای تیره است. اگر به آرایشگاه بروید و تکه‌هایی از موی خود را به رنگ قهوه‌ای روشن‌تر درآورید، در واقع موی خود را هایلایت کرده‌اید. یعنی بخشی از موی شما در مقایسه با رنگ طبیعی، روشن‌تر و برجسته‌تر دیده می‌شود.

افرادی که پوست سبزه دارند، می‌توانند هایلایت‌های قهوه‌ای روشن یا بلوند داشته باشند. بلوندها بهتر است برای هایلایت در اکباتان ، سایه‌های روشن‌تر را انتخاب کنند. اگر موهای سیاه دارید، از رنگ‌های قرمز گیلاسی یا طلایی برای ایجاد تغییرات قابل توجه استفاده کنید.

مش مو در اکباتان

مش مو در اکباتان از مدل موهایی است که در چهره تغییر اساسی ایجاد می کند. اگر می خواهید که تنوع داشته باشید فقط کافی است که با توجه به رنگ پوست و دیگر ویژگی های های ظاهری خود مش مو در اکباتان مناسب موهای خود را انتخاب کنید.

آمبره در اکباتان

به تکنیک رنگ مو در اکباتان که در آن، قسمت ریشه‌ها به رنگ تیره‌تر هستند و هر چه به ساقه‌ها نزدیک‌تر می‌شویم، رنگ مو حالت روشن‌تری پیدا می‌کند، آمبره در اکباتان می‌گویند؛ دقیقا انگار که موها را با یک مداد سایه زده‌اند.

سامبره در اکباتان

یکی از جدیدترین و داغ ترین روندهای رنگ مو سامبره در اکباتان است . سامبره اساساً نسخه ای ظریف تر و طبیعی تر از رنگ موی آمبره در اکباتان می باشد . در تکنیک سامبره در اکباتان از رنگ های بیشتری استفاده می شود ، این سبک به عنوان یک رویکرد رشد یافته یا محافظه کارانه نسبت به آمبره ، محبوبیت بیشتری پیدا کرده است . در این حالت ، ریشه ها می توانند فقط چند سایه تیره تر از بقیه موها باشند .

بالیاژ در اکباتان

یکی از روش‌های جدید برای رنگ کردن مو در اکباتان که طرفدار زیادی پیدا کرده است بالیاژ در اکباتان است که امسال از محبوب‌ترین مدل مو‌ها محسوب می‌شود. بالیاژ در اکباتان یکی از جدیدترین متد‌های هایلایت مو در اکباتان است که بدون استفاده از فویل و بیشتر با استفاده از دست انجام شده و برای همه موها، چه کوتاه و چه بلند قابل اجراست.

البته بهترین حالت آن روی مو‌های بلند است و خودش را نشان می‌دهد. بالیاژ برای اولین بار در سال ۱۹۷۰ در فرانسه انجام شد و بیشتر برای اشخاصی که سفیدی مو دارند مناسب است.

 

به بالای صفحه بردن