لادا

رنگ مو هایلایت آمبره سامبره بالیاژ مش در اندیشه

رنگ مو در اندیشه | بهترین مرکز رنگ مو مش هایلایت بالیاژ آمبره و سامبره در اندیشه

رنگ مو مش هایلایت بالیاژ آمبره و سامبره در اندیشه به مجموعه‌ای از رنگ‌دانه‌های طبیعی و یا مصنوعی اطلاق می‌شود و از آن برای رنگ آمیزی کردن موها به منظور افزایش زیبایی استفاده می‌گردد. رنگ‌ها در انواع و مدل‌های مختلفی وجود دارند و استفاده‌ی صحیح از آن‌ها می‌تواند تاثیرات بسیار عمیقی را بر روی زیبایی و چهره‌ی شما بگذارد و به همین دلیل است که شما باید در انتخاب رنگ مناسب برای موهای خود نهایت دقّت را صرف نمایید تا با مشکلی در این زمینه مواجه نشوید.

سالن زیبایی لادا بهترین مرکز رنگ مو مش هایلایت بالیاژ آمبره و سامبره در اندیشه میباشد که با افتخار رتبه پنج ستاره ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐ را از دیدگاه مردم شهر اندیشه تهران کسب کرده است .

در فهرست پایین لیست بهترین مرکز رنگ مو مش هایلایت بالیاژ آمبره و سامبره در اندیشه تهران به تفکیک فاز بندی قابل مشاهده است .

فاز یک

سامانه هوشمند لادا

فاز دو

سامانه هوشمند لادا

فاز سه

سامانه هوشمند لادا

فاز چهار

سامانه هوشمند لادا

فاز پنج

سامانه هوشمند لادا

فاز شش

سامانه هوشمند لادا

همچنین، تکنیک‌های مختلفی نیز برای رنگ کردن موها وجود دارند و انتخاب تکنیک مناسب به اندازه‌ی انتخاب بهترین رنگ مو در اندیشه از اهمیت بالایی برخوردار است و نکات بسیاری باید در این زمینه رعایت شوند. در ادامه می‌توانید اطّلاعاتی را در رابطه با انواع رنگ‌ها و کاربردهای آن‌ها بدست آورید.

رنگ مو در اندیشه

داشتن اطلاعاتی در مورد نوع مو هنگام رنگ کردن آن بسیار مهم است و خوب است بدانید که رنگ ها چگونه بر موی شما تاثیر می گذارند. رنگدانه های طبیعی مو که ملانین نام دارند، در قشر خارجی مو قرار گرفته اند و به همین دلیل است که رنگ کردن مو در اندیشه در قشر مو اتفاق می افتد، چرا که بر روی رنگدانه های طبیعی مو تاثیر می گذارد. رنگ مو از رنگدانه های طبیعی یا شیمیایی تشکیل شده است و زمانی که روی مو می نشیند، می تواند رنگ تارهای مو را به صورت دائمی یا موقتی تغییر بدهد.

مش در اندیشه

مش مو در اندیشه یکی از انواع تکنیک‌های رنگ کردن مو به شمار می‌رود که در آن لایه‌هایی از موی سر نسبت به بقیه قسمت‌های مو روشن‌تر می‌شوند. منظور از انواع مش مو در اندیشه انواع وسیله‌هایی است که با آن عمل مش را انجام می‌دهیم. در میان برخی از افراد باورهای غلطی وجود دارد که هایلایت و لولایت و سایر لایت‌ها را زیر مجموعه مش می‌دانند

اگر در فرآیند رنگ کردن، موها از 5 درجه تا بیشتر از رنگ پایه لایت شوند به آن مش در اندیشه می‌گویند. در مش فرآیند دکلره کردن مو الزامی است. دکلره به پودری می‌گویند که مو را بی‌رنگ می‌کند. تنها پس از دکلره کردن است که می‌توانیم فرآیند مش مو را انجام دهیم.

هایلایت در اندیشه

هایلایت در اندیشه یک راه حل عالی برای اضافه کردن رنگ های جدید به موها می باشد. مش در اندیشه جلوه زیبایی به مو ها می دهد اما آیا ‏تاکنون به این فکر کرده اید

این دونوع مش به تیرگی و روشن بودن برخی از تارهای مو نسبت به پایه مو اساره دارد. برای مثال اگر پایه موهایتان قهوه ‏ای تیره می باشد و رسته ایی از موهایتان قهوه ای روشن باشد در نتیجه شما موهایتان را هایلایت کرده اید و یا اگر موهایتان ‏قهوه ای روشن باشد و تارهایی از موهایتان را بلوند کرده باشید باز هم به آن هایلایت می گویند. بر عکس آن در لولایت ‏اتفاق می افتد و شما برخی از تارهای موی خود را نسبت به پایه مو تیره تر می کنید.‏

بالیاژ در اندیشه

بالیاژ لغتی فرانسوی (به معنای ‘نقاشی’) بوده و یک نوع تکنیک رنگ کردن مو در اندیشه است که در آن آرایشگر آزادانه رنگ را روی مو‌های شما می‌گذارد. در واقع بالیاژ در اندیشه یعنی مش مو در اندیشه در هوای آزاد. در این روش نسبت به روش فویل نتیجه‌ی ملایم‌تر و طبیعی‌تری به دست می‌آید. تفاوت اصلی‌اش با هایلایت مو این است که رنگ مو در ریشه، تیره‌ترین رنگ را دارد و به روشن‌ترین رنگ در قسمت ساقه و نوک مو (در این سبک حدودا نصف یا یک سوم قد مو روشن می‌شود) می‌رسد.

به همین ترتیب به مرور زمان و در صورت رشد مو، تغییر یا اختلالی در این سبک ایجاد نمی‌شود و نیازی به ترمیم رنگ ریشه کمتر از حالت‌های دیگر است. در واقع از مزایای مهم این سبک رنگ مو در اندیشه این است که زیبایی آن با بلند شدن موها از بین نمی‌رود. در این متد می‌توان هایلایت‌هایی زیبا و طبیعی تا رنگ‌های روشن مثل شرابی و حتی صورتی را ایجاد کرد.

آمبره در اندیشه

آمبره در اندیشه به مدلی از رنگ مو در اندیشه گفته می شود که در آن رنگ مو در قسمت بالای موها با پایین آن بیش از ۴ پایه اختلاف رنگ دارد. به بیان ساده تر باید بگوییم که در این مدل، رنگ موها در قسمت ریشه مو تیره است، اما هر چه به سمت نوک موها نزدیک تر می شویم، رنگ آن روشن تر می شود. برای توضیح بیشتر باید گفت که آمبره در واقع نوعی مدل مش جدید یا به عبارتی نوعی مدل رنگ سایه روشن است که به دلیل داشتن زیبایی و جذابیتی فوق العاده، طرفداران زیادی در سراسر دنیا دارد.

سامبره در اندیشه

سامبره در اندیشه از تکنیک آمبره مو در اندیشه جدیدتر است و ترکیبی از آمبره و بالیاژ در اندیشه می باشد . در روش سامبره همانند آمبره مو رنگ ریشه از تیره شروع شده و هر چه به ساقه مو نزدیک می شویم روشن تر خواهد شد . البته تفاوت سامبره با آمبره در اندیشه این است که روشن شدن مو ملایم تر انجام می شود . سامبره در حقیقت نوعی هایلایت مو است . تکنیک سامبره ملایم تر از سایر تکنیک های رنگ مو در اندیشه می باشد و به راحتی می توان سامبره مو را با استفاده از رنگ انجام داد .

همان طور که ذکر شد در تکنیک سامبره همانند تکنیک آمبره ریشه مو تیره و ساقه مو روشن می شود . نحوه ترکیب رنگ مو در تکنیک آمبره و سامبره نزدیک به هم است و اختلاف تیرگی ریشه مو و روشن بودن ساقه مو ، چندان زیاد نیست .

تفاوت تکنیک بالیاژ با سامبره و آمبره در اندیشه

به‌طور کلی از روش بالیاژ در اندیشه برای اجرای آمبره و سامبره نیز استفاده می‌شود. اصلی‌ترین مرحله در روش آمبره، دکلره کردن موها می‌باشد. در این تکنیک ریشه موها تیره‌تر بوده و هر چه به سمت ساقه مو‌ها می‌رویم، رنگ موها روشن‌تر می‌شود.

اما روش سامبره نسبت به آمبره جدید‌تر می‌باشد و ترکیبی از آمبره و بالیاژ است. در این روش نیز رنگ تیره از ریشه‌ها شروع شده و هرچه به ساقه نزدیک‌تر می‌شویم، رنگ موها روشن تر می‌شود؛ اما تفاوت آن با آمبره این است که تغییر طیف رنگ، ملایم‌تر است.

به بالای صفحه بردن