لادا

تاتو بدن در اکباتان

تاتو بدن در اکباتان | بهترین مرکز تاتو بدن در اکباتان از دیدگاه مردم | لادا

مردم بدلایل مختلف و با تنوع بسیار زیاد تاتو بدن در اکباتان را انجام میدهند. موضوعی مخصوص افرادی خاص یا جنسیت، سن و رسم و رسومی خاص نیست و همه میتوانند انجام دهند.

تاتو بدن در اکباتان در اصل فرایندی است که یک نمونه رنگ مخصوص را بوسیله دستگاهی به لایه زیرین پوست میزنند و با توجه به درخواست مشتری و میزان هنرمندی فرد تتو کار در اکباتان ، نقش هایی را می زنند که روی پوست ماندگار است. خدمات تاتو بدن در اکباتان روی بدن انواع مختلفی دارد که با آن آشنا میشوید.

سالن زیبایی لادا بهترین مرکز تاتو در اکباتان میباشد که با افتخار رتبه پنج ستاره ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐ را از دیدگاه مردم شهرک زیبا اکباتان تهران کسب کرده است .

در فهرست پایین لیست بهترین مرکز تاتو بدن در شهرک اکباتان تهران به تفکیک فاز بندی قابل مشاهده است .

فاز یک

سامانه هوشمند لادا

فاز دو

سامانه هوشمند لادا

فاز سه

سامانه هوشمند لادا

در قدیم رنگ تتو فقط سبز رنگ بود ولی امروزه با پیشرفت این هنر، طرح های مختلف با رنگ های متنوع و مشکی و… انجام میشود.

تاتوکاران بسیار هنرمند هستند و طرح های بسیار جذاب و متنوع را کار میکنند. به عبارت دیگر با گسترش خدمات حرفه ای تاتو بدن در اکباتان و تقاضای زیاد مردم نسبت به‌قبل، کیفیت کار، زیبایی، دقت و مهارت کارکنان این زمینه نیز افزایش یافته و کارهای جذابی ارائه میدهند.

قیمت تاتو بدن در اکباتان

این روزها نرخ های متفاوتی از تاتو بدن در اکباتان بگوش میرسد ، چیزی که خیلی مهم هست تجربه تاتو کار در اکباتان و موقعیت مکانی تتو میباشد.

برای مثال با یک جستجوی ساده میتوانید طرح تتو بر روی بدن را با 50 هزار تومان انجام دهید توسط یک تاتوکار آماتور

همان کار توسط یک استاد کار تاتو شمال تهران با 10 میلیون تومان انجام شود.

مشکل اصلی این صنف نبود یک اتحادیه و نرخ نامه خدمات تتو میباشد برای همین قیمت تاتو بدن در اکباتان بصورت سلیقه ای کی باشد هر کسی یک نرخی برای قیمت تاتو بدن در اکباتان ارائه میدهد.

البته در تعرفه و قیمت تاتو بدن در اکباتان نوع طرح ، وسعت طرح تتو و دقت و کیفیت انجام کار خیلی مهم است .

یک طرح کوچک به نسبت یک طرح پر نقش و طرح و بزرگ قیمت کمتری دارد.

انواع سبک های تاتو بدن در اکباتان

برای تمامی شما افرادی عاشق تاتو بدن در اکباتان هستید سبک های متفاوتی مطابق با سلیقه شما وجود دارد. تاتو بدن در اکباتان از ابتدای تمدن ها در زندگی ما وجود داشته است و تکنیک ها، سبک ها و ویژگی هایی وجود دارد امروزه همچنان ازآنها استفاده میکنیم. حقیقت این است افراد بیشتری بدلایل مختلف جرأت میکنند کمی جوهر روی بدن بگذارند. و چه یک تتو با طرح کوچک باشد یا یک تتو با طرح کاملاً قابل مشاهده، تمامی موارد کاملا قابل اجرا است.

در دنیای تاتو بدن در اکباتان تنوع زیادی از سبک های تاتو بدن وجود دارد هر یک ازآنها ویژگی های خاصی دارند که آنها را منحصر بفرد و خاص میکند. هر سبک اشکال، رنگ‌ها، بافت‌ها و تکنیک‌های خالکوبی متفاوتی استفاده می‌کند، بنابراین باید بدانید چگونه آنها را متمایز کنید. کسانی هستند بیش از پنجاه سال پیش متولد شده اند،طرحی مانند تاتو بدن سنتی را میپسندند.

تتو بدن در اکباتان

پر تقاضاترین طرح تاتو بدن کدام سبک ها است؟

امروزه طیف گسترده ای از سبک های تاتو بدن برای انتخاب وجود دارد. دیگر دوران تاتو بدن بی کیفیت و معمولی تمام شده است، آنهایی که بطرز خامی با جوهرهای بی کیفیت و طرح های با تعریف ضعیف ساخته می شدند. امروزه، تتوهای خوب، آثار هنری اصیل با زیبایی بسیار زیاد هستند، بسیاری از آنها طرح های منحصر به فردی هستند که توسط یک تتو آرتیست ماهر با استفاده از مواد با کیفیت قابل اجرا هستند.

چرا برخی افراد علاقه به تاتو بدن در اکباتان دارند؟

دکتر آریاس دانوکالوف، دکتر روان‌بیولوژی، توضیح می‌دهد که عوامل متعددی وجود دارد که فرد رابه سمت تاتو بدن سوق می‌دهد، که مربوط به نحوه درک فرد ازخود در گروه شخصی و همچنین ارزش‌های شخصی است. دانوکالوف، که متخصص در نوروبیولوژی رفتار انسان است و خالکوبی های زیادی دارد، پاسخ هایی را درمورد دلایل جاودانه کردن خصوصیات و چهره ها روی پوست خود ارائه می دهد.

اگر انسان به مرکز عالم بودن، دیده شدن، لذت بردن، کسب سعادت فکر می کند، معتقد است باید تمام خواسته هایش برآورده شود. او همیشه دیگران را سرزنش می کند، می خواهد توجه رابه خود جلب کند، می خواهد دیگران به او توجه کنند. بسیاری جوانان دقیقاً به همین دلیل است که تاتو بدن راانجام میدهند آن هم در نقاطی که داخل دید است. “به من نگاه کن، من خوش تیپ هستم، من فردی هستم که ارزش نگاه کردن دارد.” درحال حاضر مردم با نمادهایی تتو می کنند که ربطی به آنها ندارد، که احتمالاً بعداً پشیمان خواهند شد.

به گفته روانشناس میگل سوارس، علاوه براین معنی برای مردم، یک توضیح روانشناختی در پشت تاتو بدن در اکباتان وجود دارد. «معمولاً افرادی که تتو میکنند بدنبال این هستند که در دنیا احساس اهمیت کنند. این می تواند نوعی دفاع باشد، تعلق داشتن به یک گروه، تقویت افکار آنها درمورد یک موضوع یا شخص. واقعیت این است که آنها میخواهند توجه به خودشان جلب کنند. افراد دیگر در لحظات درد و رنج شدید شخصی تتو میکنند.

هنوز در رویکرد روانشناختی، تتو یک پناهگاه ناخودآگاه است. سوارس توضیح می دهد که این یک جمله نیست، اما بسیاری اوقات، مردم از آینده میترسند و نیاز دارند به چیزی پناه ببرند. برخی تتو ها واقعاً توجه به خود جلب می کنند و تاریخچه زیادی دارند. و این دقیقا همان چیزی است که مردم میل دارند. آنها تایید میخواهند، متفاوت هستند، نشان میدهند به چه چیزی اعتقاد دارند. به همین دلیل است برخی جمجمه ها به موش ها و سوسک ها خالکوبی میکنند. آن‌ها تتو متفاوت و غیرمعمول می‌خواهند، بدنبال درچشمو مرکز توجه بودن هستند و به همین دلیل است وقتی یک تتو خاص دیگر تازگی ندارد، فرد ناخودآگاه بدنبال توجه بیشتری در قالب یک تاتو بدن جدید است.

به بالای صفحه بردن