لادا

تاتو ابرو و چشم در اندیشه

تاتو ابرو و چشم در اندیشه | بهترین مرکز تاتو چشم و ابرو در اندیشه از دیدگاه مردم

تاتو ابرو و چشم در اندیشه یک روش جدید برای پرپشت نشان دادن ابرو است که جزو تکنیک های آرایش دائم محسوب می شود. البته با استفاده از این تکنیک، شما نیاز به ترمیم خواهید داشت. اما دیگر در خود آرایی روزانه نیازی به آرایش ابرو ندارید. تاتو ابرو در اندیشه برای افرادی که دارای ابروهای نازک و کم پشت هستند یا به صورت کلی فاقد ابرو هستند، یک گزینه خوب محسوب می شود.

سالن زیبایی لادا بهترین تاتو ابرو و تاتو چشم در اندیشه میباشد که با افتخار رتبه پنج ستاره ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐ را از دیدگاه مردم شهر اندیشه تهران کسب کرده است .

در فهرست پایین لیست بهترین مرکز تاتو چشم و ابرو در اندیشه تهران به تفکیک فاز بندی قابل مشاهده است .

فاز یک

سامانه هوشمند لادا

فاز دو

سامانه هوشمند لادا

فاز سه

سامانه هوشمند لادا

فاز چهار

سامانه هوشمند لادا

فاز پنج

سامانه هوشمند لادا

فاز شش

سامانه هوشمند لادا

روش های محتلف تاتو ابرو در اندیشه

روش های متفاوتی برای تاتو ابرو در اندیشه وجود دارد که زیر برخی از آنها عنوان شده اند:

میکروبلیدینگ، فیبروز یا هاشور ابرو: معمولا برای تاج ابرو استفاده می شود و خط هایی همچون موی ابرو کشیده می شوند که بسیار طبیعی خواهند بود. در این روش؛ رنگ وارد لایه های سطحی پوست می شود.

شیدینگ ابرو: در این روش از تکنیک سایه و روشن استفاده می شود تا میزان پرپشت بودن ابرو ها در مناطق انتهایی بیشتر و در تاج ابرو سایه کم رنگ تری وجود داشته باشد. این روش همانند تاتو معمولی است اما با این تفاوت که از رنگ های روشن تر استفاده می شود. لذا ماندگاری کمتری دارد.

میکروپیگمنتیشن: در این روش به جای استفاده از سوزن مخصوص تتو از کارتریج استفاده می شود. این روش مانند میکروبلیدینگ است و فقط قلم آنها با یکدیگر تفاوت دارد. همچنین در میکروپیگمنتیشن رنگ ها به لایه عمیق تری از پوست فرستاده می شوند.

در تاتو ابرو در اندیشه رنگ دانه ها به کمک سوزنی در بافت های میانی پوست تزریق می شوند. نوع تاتو می تواند مختلف باشد که قطعا به فرم صورت، چشم و … بستگی دارد. تاتو ابرو در اندیشه دارای انواع متفاوتی است. در نوع معمولی که قدیمی ترین تکنیک تاتو ابرو می باشد، کل قاب ابرو به کمک رنگ ها پر شده و شکل نقاشی به خود می گیرد. در این روش، ابرو حالت طبیعی خود را از دست می دهد.

تاتو چشم در اندیشه

اگر شما جزو آن دسته از خانم هایی هستید که مدت زمان زیادی را صرف کشیدن خط چشم می کنید و یا شاغل هستید و صبح ها وقت زیادی برای آرایش چشمان خود ندارید تاتو خط چشم در اندیشه می تواند گزینه بسیار مناسبی برایتان باشد.
همینطور اگر انرژی زیادی را برای قرینه سازی خط چشم مصرف می کنید و یا دوست دارید همیشه در هر زمان روی چشمانتان آرایش داشته باشید می توانید از تاتو خط چشم در اندیشه استفاده کنید. خط چشم تاتو در اندیشه اگر متناسب با فرم چهره شما باشد می تواند زیبایی همیشگی به شما بدهد. این روش ترمیمی زیبایی برای کسانی که پلک های افتاده دارند و یا چشم هایشان همیشه خسته به نظر می رسد بسیار مناسب است. اما باید توجه داشته باشید که تاتو چشم در اندیشه یکی از حساس ترین و پرریسک ترین انواع تاتو است که برای انجام آن حتما باید به یک شخص متخصص مراجعه کنید.

به بالای صفحه بردن