لادا

تاتو ابرو و چشم در پرند

تاتو ابرو در پرند |️ بهترین مرکز تاتو ابرو و چشم در پرند از دیدگاه مردم ️ | لادا

تاتو ابرو و چشم در پرند تاتو یا خالکوبی روشی سنتی و دیرین در سرزکین های کهن است که با کشیدن طراحی خاص روی پوست بدن است. در این مهارت و روش فرد بسته به نوع سلیقه خود با استفاده از قلم سنتی تصاویر و شکل هایی روی پوست خود طراحی و اجرا می‌کرد. تاتو ابرو و چشم در پرند نیز دقیقا به همان راه و روش انجام می‌گرفت، با این تفاوت که نقش ابرو در ناحیه ابرو طراحی می‌شد. این روش دائمی بود و فرد مجکوم بود آنچه را انتخاب می‌کرد تا مدت‌های زیادی تحمل کند. البته باید این را نیز به شما بگوییم که بعد از گذشت زمان رنگ‌ها زیبایی خود را از دست می‌دادند و به قرمز ، سبز و خاکستری نزدیک یا تبدیل می‌شدند و فرد باید از مداد ابرو استفاده می‌کرد تا آن رنگ‌ها را احیا یا پوشش دهد. حال اگر به هر دلیلی بعد از مدتی ابروی خود را دوست نداشت مجبور بود که با مداد ابرو، آن را پوشش داده به شکل دلخواه خود در آورد. این روش به دلیل معایبی که داشت خیلی زود منسوخ شد و خانم‌ها ترجیخ دادند به جای اینکه ابروی خود را تاتو کنند از لوازم آرایش استفاده نمایند.

سالن زیبایی لادا بهترین مرکز تاتو ابرو و چشم در پرند میباشد که با افتخار رتبه پنج ستاره ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐ را از نظر مردم شهر جدید پرند کسب کرده است .

در فهرست پایین لیست مرکز تاتو ابرو و چشم در پرند به تفکیک فاز بندی قابل مشاهده است .

فاز صفر

سامانه هوشمند لادا

فاز یک

سامانه هوشمند لادا

فاز دو

سامانه هوشمند لادا

فاز سه

سامانه هوشمند لادا

فاز چهار

سامانه هوشمند لادا

فاز پنج

سامانه هوشمند لادا

فاز شش

سامانه هوشمند لادا

فرق تاتو ابرو و چشم در پرند با میکروپیگمنتیشن

با اینکه میکروپیگمنتیشن را می‌توان روش ارتقا یافته در پرند دانست ؛ اما تفاوت‌های بسیاری در بین این دو وجود دارد.

در روش میکروپیگمنتیشن از دستگاه برای خراشیدن پوست استفاده می‌شود و این باعث می‌شود خطای انسانی تا حد زیادی کاهش یابد . اما در تاتو ابرو و چشم در پرند همه چیز به عهده تاتو کار بود و در صورت یک فشار زیادی می‌توانست به پوست شما آسیب جدی وارد شود و سلامت شما به دلیل عفونت به خطر بی افتد.
در این روش از خطوط برای زیبا نمودن ابرو استفاده می‌شود و تما سعی و تمرکز تاتو کار روی طبیعی بودن ابرو است؛ اما در تاتو قدیمی یک ناحیه از ابرو به صورت کامل رنگی می‌شد و گویی طرح یک ابرو را روی پوست صورت طراحی و خالکوبی نموده‌اند. زیبایی کمی داشت و به هیچ وجه طبیعی نبود.

تاتو ابرو و چشم در پرند چگونه انجام می شود :

برای انجام تاتو ابرو و چشم در پرند مواد اولیه و تجهیزاتی خاص از جمله صندلی تاتو ابرو، دستگاه تاتو، سوزن های یکبار مصرف و رنگدانه مورد نیاز است تا کار با بالاترین کیفیت انجام گیرد. در این تکنیک، تکنسین رنگدانه ها را با استفاده از سوزن های یکبار مصرف به لایه زیرین پوست تزریق می کند.

سوزن هایی که وظیفه انتقال رنگدانه ها را به زیر پوست دارند، موجب ایجاد خراش هایی روی پوست می شوند. این خراش ها موقت بوده و پس از مدت زمان کوتاه ترمیم می شوند. ناگفته نماند که اجرای تاتو ابرو باید در مکانی استریل انجام شود تا موجب بروز عفونت و بیماری نشود.

 

انواع تاتو ابرو و چشم در پرند

تاتو ابرو و چشم در پرند دارای انواع گوناگونی است و روز به روز به تنوع های آن افزوده می شود. در ادامه رایج ترین انواع تاتو ابرو و چشم در پرند معرفی شده اند.

تاتو ابرو و چشم در پرند معمولی

تاتو ابرو و چشم در پرند معمولی قدیمی ترین نوع تاتو ابرو محسوب می شود. در این نوع تاتو ابرو، تمام نواحی ابرو توسط رنگدانه پر می شوند. تاتو معمولی ظاهری مصنوعی به ابروها می دهد. از همین رو، امروزه کمتر کسی به سراغ آن می رود. ناگفته نماند که تاتو ابرو و چشم در پرند معمولی باعث آسیب دیدن ریشه موهای ابرو می شود.

هاشور تاتو ابرو و چشم در پرند

در تاتو ابرو و چشم در پرند به صورت هاشور خطوطی مرتب و مشابه با تار مو در نواحی خالی ابروها ترسیم می شود. فرق تاتو ابرو و چشم در پرند معمولی با هاشور در جلوه ظاهری مصنوعی و طبیعی آنهاست. تاتو ابرو هاشور قادر است ابروها را کاملا طبیعی و شبیه ابروهای طبیعی نشان دهد. هاشور ابرو به نام های تاتو ابرو فیبروز و میکروبلیدینگ نیز شناخته می شود.

میکروپیگمنتیشن ابرو

روش جدید تاتو ابرو و چشم در پرند یا میکروپیگمنتیشن توانسته است طرفداران بی شماری را جذب کند. میکروپیگمنتیشن از امنیت بالایی برخوردار بوده و با درد کمتری انجام می گیرد. علاوه بر این، عمق نفوذ رنگدانه ها در این روش از تاتو ابرو جدید بیشتر و در نتیجه ماندگاری آن بالاتر است. تفاوت میکروپیگمنتیشن ابرو با میکروبلیدنگ ابرو در استفاده از دستگاه مخصوص و به کارگیری کارتریج به جای سوزن در آن است.

سایه تاتو ابرو و چشم در پرند

سایه یا شیدینگ ابرو تکنیکی است که در آن قسمت تاج ابرو کمرنگ و قسمت دنباله ابرو پررنگ می شود. سایه ابرو با رنگ های طیف روشن انجام می گیرد و موجب جلوه طبیعی و زیبای ابروها می شود.

تاتو ابرو و چشم در پرند

تاتو ابرو و چشم در پرند چقدر طول میکشه :

طول زمان انجامتاتو ابرو و چشم در پرند بستگی به نوع ابرو، نوع تاتو و حجم کار دارد. بدیهی است که کشیدن خطوطی شبیه به تار مو در مقایسه با سایه زدن، زمان بیشتری می برد. این عمل ممکن است در حدود 30 دقیقه تا دو ساعت انجام شود.

تاتو ابرو و چشم در پرند چند روزه خوب میشه :

تاتو ابرو و چشم در پرند پس از انجام نیاز به مراقبت دارد تا به نتیجه نهایی مورد انتظار دست یابد. پس از انجام تاتو، رنگ های روی سطح پوست ریزش کرده و زخم های ایجاد شده بازسازی می شوند.

فرایند ریزش رنگ اضافه و ترمیم زخم ابرو، حدودا به یک هفته زمان نیاز دارد. پس از گذشت یک الی دو هفته می توان شاهد نتیجه نهایی تاتو ابرو و رنگ و فرم اصلی ابروها بود.

یکی از سوالات رایجی که همواره وجود دارد این است که تاتو ابرو چند سال دوام دارد. به طور کلی، مدت ماندگاری تاتو به عواملی مختلفی وابسته است. برخی از این عوامل عبارتند از:

کیفیت رنگ
عمق نفوذ رنگدانه
مهارت انجام تاتو
نوع پوست
نوع تاتو
کیفیت مراقبت های قبل و بعد از انجام تاتو
زمان انجام تاتو
ترمیم ابرو

به طور میانگین میزان ماندگاری تاتو ابرو را می توان حدود 1 تا 4 سال تخمین زد. این دوره زمانی بر اساس عوامل تاثیرگذار ممکن است کمتر و یا بیشتر شود.

تاریخچه

در قدیم عمل تاتو( ( tattoo در بعضی از قبایل با بریدن پوست و ماساژ زخم حاصله با مرکب , جوهر و دوده انجام میشد .

در طوایف دیگر نیز با سوراخ کردن پوست توسط وسایل نوک تیز مانند استخوان حیوانات , سنگهای برنده یا سوزن تاتو میکردند .
این کار امروزه توسط دستگاههای الکتریکی صورت میگیرد و جوهر به وسیله تعدادی سوزن با سرعت زیاد وارد پوست میشود .
با مطالعه این بخش از آرایش باکس متوجه خواهیم شد که تاتو یا خالکوبی قدمت 4000 هزار ساله دارد و در فرهنگهای مختلف معنی و مفهوم خاص خود را دارد .
در فرهنگ ها میتواند به عنوان تزیین , نشان دادن وابستگی شخص به گروه یا عقیده خاص ,تنوع طلبی , آرایش دائم و غیره دیده شود . برای مثال در بعضی از قبایل به محض رسیدن افراد به سن بلوغ نقشی خاص را بر بدن حک میکردند و یا زمانی که شخص ازدواج میکرد با نمادی بر روی بدن از افراد مجرد جدا میشد. همچنین دیده شده که برای مجازات های بدنی از خالکوبی بر روی بدن محکومین استفاده شده است .
خیلی از قبایل برای شناخته شدن از قبایل دیگر علامت خاصی را برای خود انتخاب و بر بدن خود خالکوبی میکردند .تمام این نقش ها معنی بخصوصی دارند مثلا مسیحیان نام عیسی مسیح یا نشانه های مذهبی مانند ستاره، صلیب و ماهی را بر پیشانی یا بازو یا ساعد خالکوبی میکردند و گمان میکردند اگر نقش صلیب را روی پوست تنشان خالکوبی نکنند و در جنگ کشته شوند، هرگز به آرامش ابدی دست نخواهند یافت .

به بالای صفحه بردن