لادا

تاتو ابرو و چشم در اکباتان

تاتو ابرو در اکباتان | بهترین مرکز تاتو ابرو و چشم در اکباتان از دیدگاه مردم | لادا

کشیدن خط چشم برای اولین بار توسط کلئوپاترا ، یکی از برجسته ترین رهبران زن تاریخ شروع شد و سپس ،تاتو ابرو و چشم در اکباتان گربه ای به یک آیکون زیبایی و امضای آرایشی برای آدری هپبورن و مرلین مونرو تبدیل شد و امروزه نیز مدل های مختلف خط چشم با توجه شکل و حالت چشم ها مورد استفاده قرار می گیرد و شاید به همین دلیل است که تاتو ابرو و چشم در اکباتان امروزه به یکی از پر طرفدارترین کارهای زیبایی تبدیل شده است .

سالن زیبایی لادا بهترین مرکز تاتو ابرو و چشم در اکباتان میباشد که با افتخار رتبه پنج ستاره ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐ را از دیدگاه مردم شهرک زیبا اکباتان تهران کسب کرده است .

در فهرست پایین لیست بهترین مرکز تاتو ابرو و چشم در شهرک اکباتان تهران به تفکیک فاز بندی قابل مشاهده است .

فاز یک

سامانه هوشمند لادا

فاز دو

سامانه هوشمند لادا

فاز سه

سامانه هوشمند لادا

تاتو ابرو و چشم در اکباتان به شما این امکان را می دهد که دیگر نیازی به استفاده از خط چشم مدادی و مایع نداشته باشید و وقت زیادی را هم برای کشیدن خط چشم صرف نکنید و همیشه و در هر جایی ، چشم هایی زیبا و خیره کننده داشته باشید .

تاتو ابرو و چشم در اکباتان را می توانید با نظر و سلیقه خود و همچنین با توجه به حالت و مدل چشم ها یا به صورت باریک و ظریف انجام دهید و یا خط چشم گربه ای ، بالدار و کلاسیک را بر روی پلک خود تاتو کنید تا یک خط چشم دائمی و زیبا داشته باشید .

البته امروزه تکنیک های جدیدی هم برای تاتو ابرو و چشم در اکباتان ایجاد شده است که در کنار خط چشم زیبا و حرفه ای ، حالت دودی – اسموکی نیز بر روی خط چشم ایجاد می شود تا دیگر به آرایش بیشتر برای چشم های نیازی نداشته باشید . این تکنیک جدید به شما امکان می دهد که هم خط چشم زیبا ، دودی و بالدار داشته باشید و هم ظاهر طبیعی ، چشم را کاملاً تعریف کرده و تقویت نمایید .

اگر عاشق استفاده از خط چشم هستید ، هر روز صبح با استفاده از تاتو ابرو و چشم در اکباتان بی نقصی که در طول روز کمرنگ نمی شود ، در وقت گرانبها خود صرفه جویی کنید! با استفاده از شکل ، رنگ تاتو، اندازه چشم های خود را برجسته و زیباتر کنید.

تاتو ابرو و چشم در اکباتان یک راه حل نیمه دائمی عالی برای خانم هایی است که تمایل دارند چشمانی زیباتر داشته باشند ، کسانی که از لنزهای تماسی استفاده می کنند و به خط چشم معمولی آلرژی دارند ، می توانند از این روش استفاده کنند ، با استفاده از جدیدترین تکنیک ها ، بدون وقفه ، کمترین تورم و بدون درد تاتو خط چشم با دستگاه های پیشرفته تاتو انجام می شود.

چند گزینه وجود دارد برای تاتو که می توان به تاتو سایه دار ، تقویت پیکسلی ، محو کردن یا کانتورینگ اشاره کرد.هر کسی که بخواهد این نوع روش تاتو را انجام دهد به راحتی می تواند طرح مورد نظر را انتخاب کند و زیبایی تاتو ابرو و چشم در اکباتان خود به صورت خط چشم ببیند،

مراقبت های بعد از تاتو ابرو و چشم در اکباتان

بنابراین بعد از انجام تاتو ابرو و چشم در اکباتان چگونه می توانید اطمینان حاصل کنید که تاتو جدید چیزی است که در نهایت از آن پشیمان نمی شوید؟ این مراحل را دنبال کنید تا به راحتی تاتو جدید شما بهبود می یابد.

– مطمئن باشید که هنرمند شما تاتو جدید شما را در یک لایه نازک از ژل نفتی و یک باند می پوشاند.
– بعد از 24 ساعت باند را بردارید. تاتو را به آرامی با آب و صابون ضد میکروبی بشویید و حتما خشک کنید.
– یک لایه از پماد ضد باکتری / وازلین دو بار در روز قرار دهید و از باندهای جدید استفاده کنید و مرتب آن ها را تعویض کنید.
– ناحیه تاتو خود را به آرامی دو بار در روز با آب و صابون بشویید و قبل از استفاده مجدد از پماد ضد باکتری / وازلین ، آن را به آرامی خشک کنید.
– بعد از تمیز کردن ، مرطوب کننده یا مرهم استفاده کنید تا مرطوب بماند.
– شما باید این روند را برای 2 تا 4 هفته تکرار کنید. همچنین سعی کنید از شنا و آفتاب برای مدت حدود 2 هفته خودداری کنید.
و دوش های سرپایی بگیرید، آب داغ نه تنها صدمه می زند بلکه می تواند جوهر را نیز کم رنگ کند، در ساعات روز از ضد آفتاب مسدود کننده فیزیکی با حداقل 7٪ ضد آفتاب اکسید روی استفاده کنید و یا روی تاتو را بپوشانید (با لباس ، باند).

به بالای صفحه بردن