لادا

بهترین روش کاشت مژه و اکستشن موقت و دائم

بهترین روش کاشت مژه و اکستشن موقت و دائم

امروز در این مقاله قرار است که همه چیز درباره کاشت مژه را به شما بگوئیم؛ چنان چه مایل هستید بدانید بهترین روش اکستشن مژه در پرند چیست این مقاله را از دست ندهید. قطعا این روز ها مژه های پر پشت و بلند خانم ها را دیده اید و نظر شما نیز به آن جلب شده است. لازم به ذکر است که خیلی از افراد کاشت مژه را با اکستنشن اشتباه می گیرند . باید خدمتتان عرض کنیم که کاشت مژه دو نوع است.

  • دائم
  • موقت

لمینت مژه در پرند با کمک عمل جراحی یک راه حل دائمی برای پر پشت کردن مژه است؛ متاسفانه افراد زیادی به خاطر مشکلات ارثی، بیماری ، سوختگی و یا حتی استفاده از چسب نا مرغوب مژه های کم پشتی دارند که می توانند با عمل این مشکل را از میان بردارید. البته باید به این نکته نیز اشاره کنیم که این عمل نیز مثل هر عمل دیگری عوارض خاص خود را دارد و خدای نکرده یک سهل انگاری کوچک موجب یک عمر پشیمانی می شود.

یک پزشک متخصص پیدا کنید

همان گونه که اشاره شد این عمل خیلی حساس تست و حتما باید یک متخصص پیدا کنید که بتواند این کار را به بهترین شکل ممکن انجام دهد.  لازم است بدانید که پزشک در چنین مواقعی نزدیک  ترین مو را به مژه ها در بدن شما پیدا می کند و با یک برش ظریف و عالی مو ها را جدا می کند و یک برش در بالا و پایین پلک ایجاد می کند و مو ها را در آن منطقه پیوند می زند و سپس با زدن بخیه مو های پیوند زده را محکم می کند. معمولا این کار کم تر از دو ساعت انجام می شود و حدود ۲۰ تا ۴۰ مژه به مژه های زیبا جو اضافه می شود. در کاشت مژه به این روش احتمال کبودی،  ورم و یا حتی درد وجود دارد اما نگران نباشید این مشکلات بعد از یک هفته تمام می شوند.

کاشت موقت مژه ها با مژه مصنوعی

در کاشت موقت مژه ها  یا همان اکستشن مژه ی مصنوعی با کمک چسب های مخصوص به مژه های طبیعی فرد چسبانده می شوند. ‌شایان به ذکر است که دوام این نوع کاشت مژه به کیفیت و ماندگاری چسب استفاده شده بستگی دارد.  به طور میانگین می توان برای هر چشم از ۴۰ تا ۶۰ مژه استفاده کرد که تمام این ها به تعداد مژه های زیبا جو و سلیقه ی آن بستگی دارد. علاوه بر این ها باید اضافه کنیم که جنس این مژه های مصنوعی می تواند از موی انسان،  موی اسب، موی سمور، ابریشم و یا حتی فیبر مصنوعی باشد. از آن جایی که احتمال وجود حساسیت بالا است ما آن را توصیه نمی کنیم. چسب های کاشت مژه انواع مختلفی دارند و هر کدام یک محلول پاک کننده دارد چنان چه فردی بعد از مدتی قصد داشته باشد که مژه های خود را بردارد بهتر است که به آن فردی که کاشت مژه را انجام داده است مراجعه کند تا از ریموور مخصوص آن استفاده کنند.

کاشت مژه نکنید‌

اگر مشکل چشمی دارید پیشنهاد ما به شما این است که لیفت مژه در پرند انجام ندهید در غیر این صورت همه ی افراد می توانند آن را انجام دهند. نکته خیلی مهمی که حتما باید به آن توجه کنید این است که حتما برای کاشت مژه به یک سالن معتبر که کارشناس های حرفه ای دارد مراجعه کنید‌. کاشت مژه در پرند با بهترین متریال و مواد انجام می شود و شما می توانید زیبایی را در کنار کیفیت بالا داشته باشید.

نکات مهم بعد از کاشت مژه

حواستان باشد که بعد از اکستنشن مژه بهتر است که از فر مژه استفاده نکنید زیرا استفاده از فر مژه باعث کنده شدن و یا کندن مژه می شود. در هنگام شست و شو ی صورت با دقت صورت خود را بشویید و خیلی چشم های خود را نمالید ؛ علاوه بر این در هنگام خشک کردن با حوله خیلی حوله را محکم روی مژه ها نکشید. اگر مایل هستید که عمر مژه های خود را بالا ببرید بهتر است که از نقاب های مخصوص در مام استفاده کنید تا آب به طور مستقیم روی چشم هایتان نریزد و مژه ها خیلی خیس نشوند.  برای پاک کردن آرایش خود بهتر است یک تکه پنبه را به شیر پاک کن آغشته کنید و اطراف چشم را تمیز کنید، حواستان باشد که پنبه را روی مژه نکشید.  در هنگام آرایش نیز بهتر است به سراغ ریمل های ضد آب نروید و از ریمل هایی که پایه آن ها آب است استفاده کنید. زیرا ریمل هایی که پایه روغنی دارند چسب مژه را ضعیف می کنند .ما به شما توصیه می کنیم که فقط به نوک مژه ها ریمل بزنید.

انواع کاشت مژه

ما تا به این جا درباره بهترین روش کاشت مژه و اکستشن موقت و دائم با یک دیگر صحبت کردیم حال به سراغ انواع اکستشن می رویم.

  1. اکستشن والیوم: این روش از اکستشن این گونه است که بین هر تار مژه ۴ یا ۵ مژه ی مصنوعی قرار می گیرد و مژه ها را حجیم تر می کند. اگر به دنبال این هستید که یک قاب و جلوه ی فوق العاده به چشم های تو ببخشید حتما اکستشن والیوم را امتحان کنید.
  2. اکستشن کلاسیک: این روش این گونه است که مژه کار یک تار مژه مصنوعی بین هر مژه ی طبیعی می گذارد و نتیجه ی کار یک چیز طبیعی و منحصر به فرد می شود اگر اولین یارتان است که اکستشن می کنید پیشنهاد ما به شما این است که از اکستشن کلاسیک استفاده کنید.
  3. اکستشن ابریشمی: همان گونه که نام این اکستشن پیدا است از تار های ابریشمی استفاده می شود و ماندگاری خیلی بیش تری از موارد ذکر شده دارد.

اگر قصد انجام کاشت مژه دارید بهتر است از قبل مدل دلخواه خود را پیدا کنید و از مژه کار بخواهید تا آن را برای شما انجام دهد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

به بالای صفحه بردن