لادا

اکستنشن و بافت مو در پرند

اکستنشن مو در پرند | بهترین مرکز اکستنشن مو و بافت مو در پرند از دیدگاه مردم | لادا

معنی و مفهوم کامل و تخصصی اکستنشن مو و بافت مو در پرند این است به طول و حجم موها اضافه نماییم که برای این کار از موهای مصنوعی و طبیعی استفاده می‌شود که این موها به لابه لای موهای افراد اضافه می‌شوند و این کار را به کمک کلیپس ، سنجاق و چسب مخصوص انجام می‌دهند و علاوه بر حجم دادن به طول و عرض موها، موهایی با رنگ های مختلف و هایلات شده به موها اضافه می‌نمایند. اکستنشن مو در پرند به افرادی که دارای موهای بسیار کم پشت و نازک می‌باشند، بسیار کمک می‌نماید و نیز برای آن دسته از افراد که دوست دارند موهای پرحجم و بلندی داشته باشند، بسیار مناسب  می‌باشد.

برای انجام این کار آرایشگر یا افرادی که به طور تخصصی و قانونی با اکستنشن مو در پرند آشنایی پیدا نموده اند، ابتدا موهای فرد مراجعه کننده را کاملا بررسی می‌نمایند تا آن ها را به لحاظ حجم و ضخامت بررسی کنند، سپس به میزان نیاز و درخواست مشتریان نوع اکستنشنی که برای افراد و با توجه به جنس موهایشان مناسب است.

سالن زیبایی لادا بهترین مرکز اکستنشن مو و بافت مو در پرند میباشد که با افتخار رتبه پنج ستاره ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐ را از دیدگاه مردم شهر جدید پرند کسب کرده است .

در فهرست پایین لیست مرکز کاشت ناخن در پرند به تفکیک فاز بندی قابل مشاهده است .

فاز صفر

سامانه هوشمند لادا

فاز یک

سامانه هوشمند لادا

فاز دو

سامانه هوشمند لادا

فاز سه

سامانه هوشمند لادا

فاز چهار

سامانه هوشمند لادا

فاز پنج

سامانه هوشمند لادا

فاز شش

سامانه هوشمند لادا

انواع روش های اکستنشن مو در پرند

برای نحوه انجام و آموزش اکستنشن مو در پرند باید با انواع روش های اکستنشن مو آشنایی داشته باشیم که انواع این روش ها به شرح زیر می‌باشد

اکستنشن مو گرم در پرند

در انجام این نوع اکستنشن مو در پرند از وسایل و پنسی های گرم برای اتصال موهایی که قرار است اضافه شود، استفاده می‌گردد تا عمل اکستنشن سریع انجام شود که این نوع را با توجه به جنس موی افراد انتخاب می‌نمایند.

اکستنشن مو موقت در پرند

این نوع اکستنشن مو در پرند به راحتی قابل جدا شدن و اتصال می‌باشد و برای این کار تارهای مصنوعی یا طبیعی مو را با کلیپس های مخصوص و چسب انجام می‌دهند و یا بافت های آماده را به موهای افراد متصل می‌کنند.

اکستنشن مو نیمه دائمی در پرند

طول عمر این نوع اکستنشن حدود دوماه می‌باشد و در این روش نوارهای مو یا دسته های کوچک مو را با کمک چسب به موهای افراد متصل می‌نمایند.

اکستنشن مو دائمی در پرند

دوام این روش بیشتر از روش های قبلی می‌باشد و طول عمر آن بیش از شش ماه می‌باشد و در این روش موهای بیشتری را به موهای افراد اضافه می‌نمایند.

اکستنشن مو طبیعی درپرند چگونه انجام می‌شود ؟

اکستنشن مو در پند هم با موهای مصنوعی که در تولیدی های مخصوص تولید می‌شوند و هم با استفاده از موهای طبیعی خریداری شده از افراد انجام می‌شود. برای اکستنشن مو با موهای طبیعی، مناسب ترین روش ،روش لیزری می‌باشد که برای این کار از دستگاه های مخصوص پانچ مانند و چسب کراتینی انجام می‌شود و معمولا از درجه حرارت بسیار ضعیف و قابل تنظیمی برای این کار استفاده می‌گردد.

اکستنشن و بافت مو در پرند

برای انجام اکستنشن مو طبیعی در پرند باید مراحل زیر را طی نمود :

ابتدا باید موها را کاملا تمیز نمود و شستشو داد
موها را در دسته هایی کوچک قرار داده و با قرار دادن لایه های چسب بر رروی موهای فرد، نسبت به اتصال موهای طبیعی اضافه شده اقدام نمایند

اکستنشن طبیعی نسبت به اکستنشن با موهای مصنوعی قیمتی متفاوت تر دارد و گران تر است که البته در این نوع اکستنشن با موهای طبیعی قیمت های با توجه به جنس، کیفیت، اندازه موها و روش انجام کار متفاوت می‌باشد. برای انجام این نوع اکستنشن از موهای طبیعی فاقد موخوره، موهایی با رنگ طبیعی و اصلی خود و… استفاده می‌گردد. اکستنشن مو با تارهای طبیعی مو دارای مزایایی می‌باشد :

از جمله مزایای اکستنشن مو در پرند این است این موها مانند موهای خود فرد نشان داده می‌شود.
این نوع موها بسیار راحت تر از تارموهای مصنوعی قابل حالت دادن می‌باشند.
انواع بافت ها را می‌توان به راحتی بر روی آن ها انجام داد.
دوام بیشتری نسبت به موهای مصنوعی دارد و سال ها می‌توان از این نوع موها استفاده نمود.

انتخاب نوع اکستنشن مو مناسب در پرند

انتخاب نوع اکستنشن مو در پرند به نظر سخت و پیچیده می‌آید. اما با توجه به نوع موی طبیعی‌تان و کیفیت و قیمت اکستنشن مو در پرند می‌توانید مناسب‌ترین آن را انتخاب کنید.

کیفیت
کیفیت اکستنشن مو به نوع طبیعی یا مصنوعی بودن آن بستگی دارد. موهای مصنوعی در مقایسه با موهای طبیعی از کیفیت پایین‌تری برخوردارند و البته مقرون‌به صرفه هستند. البته یادتان باشد که این موها را نمی‌توان گرما داد و با وجود آن نمی‌توان قدم به استخر گذاشت. همچنین موهای مصنوعی معمولا خشک هستند و با موهای طبیعی به‌راحتی ترکیب نمی‌شوند. موهای مصنوعی کم دوام هستند و حداکثر چند ماه باقی می‌مانند. اما موهای طبیعی اگر به‌خوبی از آنها مراقبت شود، تا ۱ سال هم دوام می‌آورند.

همچنین اکستنشن موی طبیعی وقتی کنار موهایتان قرار می‌گیرد، با موهای طبیعی‌تان ترکیب شده و موهای اکستنشن‌ شده‌تان کاملا طبیعی به نظر خواهد آمد.

اکستنشن موی طبیعی معمولا گرا‌‌ن‌قیمت است. اکستنشن موهای طبیعی گوناگونی از نوع هندی گرفته تا چینی وجود دارد. اما اگر به دنبال بهترین اکستنشن موی طبیعی هستید، نوع رمی «Remy» پیشنهاد می‌شود. این نوع مو هرگز گره نمی‌خورد و بافت طبیعی مو را کاملا حفظ می‌کند.

قیمت
هر چه اکستنشن مو در پرند دوام بیشتری داشته باشد یا کیفیت آن بالاتر باشد، قیمت آن هم گران‌تر می‌شود. مثلا اکستنشن‌های از پیش‌چسبیده به‌دلیل اینکه از انواع دیگر اکستنشن‌های مو دوام بیشتری دارند و با موهای طبیعی‌تان کاملا ترکیب می‌شوند، از باقی اکستنشن‌ها گران‌تر هستند.

بافت مو در پرند

بافت مو در پرند یکی از روش های قدیمی آراستن مو خانم ها و حتی آقایان می باشد خیلی از ما برای آراستن موی خود در طول روز و همچنین برای شرکت در مجالس و دورهمی های رسمی یا دوستانه، از مدل های بافت مو ساده در پرند استفاده می کنیم

اکستنشن و بافت مو در پرند

ابتدا تاریخچه بافت مو در پرند در فرهنگ های مختلف را به صورت اجمالی بیان خواهیم کرد. سپس ابزار و وسایل مورد نیاز برای بافت مو در پرند را معرفی خواهیم کرد. در نهایت مراحل ابتدایی و پیش نیاز ها و نکات مهم در این خصوص را نام خواهیم برد. با رعایت این نکات موی بافته شده از زیبایی و آراستگی و کیفیت مطلوبی برخوردار خواهد شد.

به بالای صفحه بردن