لادا

اپیلاسیون در پرند | بهترین مرکز اپیلاسیون در پرند از دیدگاه مردم | لادا

به طور کلی اپیلاسیون در پرند با موم سرد،‌ گرم و صمغ عربی انجام می‌شود. در روش گرم ابتدا آن را تا حد معینی که به پوست آسیب نرسد، گرم می‌کنند. سپس آن را بر روی پوست پهن کرده و بعد از کمی ماساژ یک پارچه بر روی آن قرار داده و به سرعت موها را از ریشه جدا می‌کنند. باید در نظر داشت که پهن کردن موم حتما در راستای رویش مو و جدا کردن آن بر خلاف رویش مو خواهد بود.

اپیلاسیون کردن نوعی روش نیمه دائمی برای از بین بردن موهای زائد است که اثر آن چهار تا شش هفته طول می‌ کشد. امروزه از متریال مختلفی برای از بین بردن موهای زائد استفاده می‌شود که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

سالن زیبایی لادا بهترین مرکز اپیلاسیون در پرند میباشد که با افتخار رتبه پنج ستاره ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐ را از دیدگاه مردم شهر جدید پرند کسب کرده است .

در فهرست پایین لیست بهترین مرکز اپیلاسیون در پرند به تفکیک فاز بندی قابل مشاهده است .

فاز صفر

سامانه هوشمند لادا

فاز یک

سامانه هوشمند لادا

فاز دو

سامانه هوشمند لادا

فاز سه

سامانه هوشمند لادا

فاز چهار

سامانه هوشمند لادا

فاز پنج

سامانه هوشمند لادا

فاز شش

سامانه هوشمند لادا

در این فرآیند، از محصولی مانند موم استفاده می ‌شود تا کل فولیکول مو را از ریشه خارج کند. پس از اپیلاسیون در پرند، حدودا تا یک ماه پوست صاف است و بعد از آن موها نرم و به صورت پراکنده رشد می‌ کنند.

در اپیلاسیون در پرند با موم سرد، لازم است تا موم را بر روی پارچه یا پد های مخصوص قرار داد و سپس آن را بر روی بدن می‌گذارند و پس از کمی فشار، سریعا بر خلاف رویش موها، آن را جدا می‌کنند. البته گفتنی است که امروزه اپیلاسیون در پرند با صمغ عربی نیاز به پد خاصی ندارد و با دست می‌توان آن را بر روی بدن پخش کرده و سپس سریعا برداشت. باید در نظر داشت که تأثیر گذاری موم گرم بسیار بیشتر از نوع سرد است، بنابراین طرفداران بیشتری دارد.

امروزه انواع دیگری از موم ها همچون موم گیاهی که از عصاره عسل و توت فرنگی گرفته شده یا موم شکلاتی که دارای دانه‌های کاکائو و روغن آفتابگردان است، در بازار یافت می‌شوند. تمام این موم‌ها چون دارای پایه گیاهی هستند، گزینه خوبی محسوب می‌شوند زیرا ویتامین‌های مورد نیاز بدن را فراهم می‌آورند.

اپیلاسیون در پرند

انواع موم اپیلاسیون در پرند

حال که می‌دانید اپیلاسیون یعنی چه، بهتر است به سراغ مواد و روش‌های آن برویم. آیا می‌دانید موم اپیلاسیون چیست؟ اگر بخواهیم انواع موم اپیلاسیون را دسته بندی کنیم می‌توانیم آن را به دو دسته کلی تقسیم کنیم: موم موقت و موم دائم. نام گذاری این دو روش براساس مدت زمان بر جای ماندن اثر آن است که در ادامه آن را توضیح داده‌ایم.

موم موقت
موم موقت اپیلاسیون در پرند در واقع به طور کامل عملیات از بین بردن مو زائد را انجام می‌دهد. اما تنها تفاوت آن با موم دائم که در ادامه توضیح می‌دهیم مدت زمان تاثیر آن است. مدت زمان تاثیر موم موقت، ۳ تا ۴ هفته است.

حتما از خود می‌پرسید که چرا از مومی با مدت اثر کمتر باید استفاده شود؟! اما در توضیحات موم دائم دلیل آن را برایتان توضیح داده‌ایم.

موم دائم
اجازه ندهید نام این موم شما را به اشتباه بیندازد. اثر این موم دائمی نیست بلکه به کمی از موم موقت بیشتر است.

موم دائم به دلیل متریال موثرتر و قوی‌تر باعث می‌شود که فولیکول‌های مو از عمق بیشتری کنده شوند. در این حالت است که مدت اثر اپیلاسیون در پرند با این موم بیشتر از موم موقت است. مدت زمانی که تاثیر موم دائم را به همراه دارید، حدودا ۴ تا ۶ هفته می‌باشد.

شاید فکر کنید با وجود موم دائم چرا باید از موم موقت استفاده نمود؟ دلیل این اتفاق حساسیت است. پوست بعضی افراد به قدرت کندن مو توسط موم دائم حساس هستند. به همین دلیل بهتر است این افراد از موم موقت که قدرت کمتری دارد استفاده کنند.

اگر بخواهیم موم ها را بر اساس نوع متریال و روش استفاده شده در آن‌ها نام گذاری کنیم باید به سه دسته موم نرم، موم سخت و صمغ عربی اشاره کنیم.

نکات قبل و بعد از اپیلاسیون در رپرند

در نظر داشته باشید که اپیلاسیون برای هر اندازه مویی نمی‌تواند پاسخگویی خوبی داشته باشد. لذا حداقل مویی که باید روی پوست وجود داشته باشد در حدود ۲ سانتی‌متر است. داروهایی که دارای رتینول هستند، پوست را بسیار حساس می‌کنند. لذا اگر از داروهای حاوی رتینول استفاده می‌کنید، حتما ۲ الی ۳ روز قبل از اپیلاسیون، مصرف آن را متوقف کنید تا به پوست شما آسیبی وارد نشود. اگر آستانه تحمل درد شما پایین است، قبل از اپیلاسیون می‌توانید از مسکن‌هایی همچون ایبوپروفن استفاده کنید تا میزان درد به صورت قابل ملاحظه‌ای کاهش یابد.

اپیلاسیون در پرند برای نواحی مختلف بدن

حال که می‌دانید اپیلاسیون یعنی چه و موم اپیلاسیون چیست بهتر است نکات تکنیکی آن را نیز یاد بگیرید. چند سالی است که استفاده از این روش برای زدودن موهای زائد رایج شده است. به طوری که پکیج‌های مختلفی برای آن ارائه می‌شود. این پکیج‌ها شامل انجام اپلاسیون برای نواحی مختلف به صورت جداگانه یا پکیج اپیلاسیون عروس می‌باشد. اپیلاسیون شب عروسی همان اپیلاسیون کل بدن است.

در ادامه این بخش می‌خواهیم به شما بگوییم که نکات مهم و کاربردی اپیلاسیون چیست. شما می‌توانید با به کارگیری آن‌‌ها در این مسیر حرفه‌ای‌تر عمل کنید.

اپیلاسیون دست و پا در پرند

اپیلاسیون بدن در پرند در این نواحی، به راحتی قابل انجام است به طوری‌که این بخش راحت‌ترین ناحیه برای افراد مبتدی است. برای شروع مو زدایی این قسمت کافیست حدود یک سانت از موهای بدنتان رشد کرده باشد. در این حالت می‌توانید به راحتی تمامی موهای بدن را از بین ببرید.

قبل از شروع کار بهتر است مواد را روی قسمتی از بدن تست کنید. با این کار متوجه می‌شوید که بدن شما به مواد مصرفی حساسیت دارد یا خیر.

بهتر است در انجام آن دقت کنید و حتما به افراد حرفه‌ای مراجعه کنید. این امر در بسیاری موارد از بروز عوارض احتمالی مانند قرمزی و التهابات طولانی پیشگیری می‌کند.

اپیلاسیون بیکینی در پرند

پوست ناحیه تناسلی بسیار نازک و حساس است به همین خاطر انجام اپیلاسیون بیکینی نیازمند دقت و مهارت بیشتری است. توجه داشته باشید که برای انجام اپیلاسیون واژن حتما به افراد حرفه‌ای مراجعه کنید. حتی پیشنهاد می‌کنیم در مراجعه اول، ابتدا اپیلاسیون نواحی دیگر مانند دست را انجام دهید. در صورتی که از روش کار این فرد رضایت داشتید می‌توانید برای بیکینی اقدام کنید.

حداقل رشد موهای زائد برای اپیلاسیون ناحیه تناسلی در پرند حدود نیم سانت است. اما بهترین میزان آن حدود یک سانت. زیرا کمتر از این مقدار، موها به خوبی کنده نمی‌شوند و بلندتر از این نیز درد بیشتری احساس می‌کنید.

اگر نمی‌توانید درد در این ناحیه را تحمل کنید باید آن را بی‌حس کنید. برای این کار قبل از شروع از کرم بی‌حس‌کننده قوی استفاده نمایید.

توجه داشته باشید که در زمان قاعدگی از انجام این خدمات پرهیز کنید. پوست ناحیه تناسلی در این زمان به شدت حساس‌تر خواهد بود و احتمال التهاب تشدید می‌شود.

اگر بعد از این خدمات التهابات پوستی را تجربه کردید، می‌توانید از پماد بتامتازون یا مواد مشابه استفاده کنید.

سعی کنید تا یک روز از مواد شیمیایی مانند صابون و شامپو در این ناحیه استفاده نکنید. زیرا این نواحی بعد از تحریک بسیار حساس‌تر خواهند بود.

اپیلاسیون زیر بغل در رپرند

اپیلاسیون زیر بغل در پرند می‌تواند شما را از اصلاح هر روزه این ناحیه رها کند. شما می‌توانید موهای نیم سانتی این ناحیه را به راحتی و با این روش از بین ببرید. بعد از چند مرتبه انجام این روش، کاهش تعداد مو و نازک شدن آن‌ها را مشاهده خواهید کرد.

سعی کنید در فاصله بین دو جلسه از تیغ برای اصلاح استفاده نکنید. همچنین برای برداشتن موهای زیرپوستی از موچین استفاده کنید.

نتیجه گیری اپیلاسیون در پرند

این روش حذف موهای زائد با توجه به عوارض کم و قیمت مقرون به صرفه‌ای که دارد، می‌تواند گزینه خوبی برای خلاص شدن از شر موهای زائد بدن باشد. اما در نظر داشته باشید که در زمان استفاده از موم گرم، موم را بسیار گرم نکنید. زیرا ممکن است باعث سوختن پوست شما شود. برای تشخیص اینکه به موم حساسیت دارید یا خیر، ابتدا آن را در بخش کوچکی از پوست امتحان کرده و سپس مراحل کار را آغاز کنید.
همچنین در این مطلب به شما گفتیم که نکات تکنیکی اپیلاسیون در پرند چیست. شما با استفاده از آن می‌توانید به صورت حرفه‌ای به این حرفه بپردازید.

به بالای صفحه بردن