لادا

اپیلاسیون در اکباتان

اپیلاسیون در اکباتان | بهترین مرکز اپیلاسیون در اکباتان از دیدگاه مردم | لادا

اپیلاسیون در اکباتان از موم استفاده می‌شود و شما می‌توانید حدودا بین ۴ تا ۶ هفته از رویش دوباره موهای زائد خود راحت شوید. اگر از این روش به صورت منظم و مکرر استفاده شود، کم کم موهای شما کم پشت تر شده و پیاز آن ضعیف می‌شود.

سالن زیبایی لادا بهترین مرکز اپیلاسیون در اکباتان میباشد که با افتخار رتبه پنج ستاره ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐ را از دیدگاه مردم شهرک زیبا اکباتان تهران کسب کرده است .

در فهرست پایین لیست بهترین مرکز اپیلاسیون در شهرک اکباتان تهران به تفکیک فاز بندی قابل مشاهده است .

فاز یک

سامانه هوشمند لادا

فاز دو

سامانه هوشمند لادا

فاز سه

سامانه هوشمند لادا

آشنایی با انواع موم اپیلاسیون در اکباتان

به طور کلی اپیلاسیون در اکباتان با موم سرد،‌ گرم و صمغ عربی انجام می‌شود. در روش گرم ابتدا آن را تا حد معینی که به پوست آسیب نرسد، گرم می‌کنند. سپس آن را بر روی پوست پهن کرده و بعد از کمی ماساژ یک پارچه بر روی آن قرار داده و به سرعت موها را از ریشه جدا می‌کنند. باید در نظر داشت که پهن کردن موم حتما در راستای رویش مو و جدا کردن آن بر خلاف رویش مو خواهد بود.

در اپیلاسیون در اکباتان با موم سرد، لازم است تا موم را بر روی پارچه یا پد های مخصوص قرار داد و سپس آن را بر روی بدن می‌گذارند و پس از کمی فشار، سریعا بر خلاف رویش موها، آن را جدا می‌کنند. البته گفتنی است که امروزه اپیلاسیون در اکباتان با صمغ عربی نیاز به پد خاصی ندارد و با دست می‌توان آن را بر روی بدن پخش کرده و سپس سریعا برداشت. باید در نظر داشت که تأثیر گذاری موم گرم بسیار بیشتر از نوع سرد است، بنابراین طرفداران بیشتری دارد.

امروزه انواع دیگری از موم ها همچون موم گیاهی که از عصاره عسل و توت فرنگی گرفته شده یا موم شکلاتی که دارای دانه‌های کاکائو و روغن آفتابگردان است، در بازار یافت می‌شوند. تمام این موم‌ها چون دارای پایه گیاهی هستند، گزینه خوبی محسوب می‌شوند زیرا ویتامین‌های مورد نیاز بدن را فراهم می‌آورند.

به بالای صفحه بردن