لادا

اپیلاسیون در اندیشه

اپیلاسیون در اندیشه | بهترین مرکز اپیلاسیون از دیدگاه مردم | لادا

اپیلاسیون کردن در اندیشه نوعی روش نیمه دائمی برای از بین بردن موهای زائد است که اثر آن چهار تا شش هفته طول می‌ کشد. امروزه از متریال مختلفی برای از بین بردن موهای زائد استفاده می‌شود که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

در این فرآیند، از محصولی مانند موم استفاده می ‌شود تا کل فولیکول مو را از ریشه خارج کند. پس از اپیلاسیون، حدودا تا یک ماه پوست صاف است و بعد از آن موها نرم و به صورت پراکنده رشد می‌ کنند.

سالن زیبایی لادا بهترین اپیلاسیون در اندیشه میباشد که با افتخار رتبه پنج ستاره ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐ را از دیدگاه مردم شهر اندیشه تهران کسب کرده است .

در فهرست پایین لیست بهترین مرکز اپیلاسیون در اندیشه تهران به تفکیک فاز بندی قابل مشاهده است .

فاز یک

سامانه هوشمند لادا

فاز دو

سامانه هوشمند لادا

فاز سه

سامانه هوشمند لادا

فاز چهار

سامانه هوشمند لادا

فاز پنج

سامانه هوشمند لادا

فاز شش

سامانه هوشمند لادا

امروزه با افزایش طرفداران این شیوه از بین بردن موهای زائد، روش‌های متنوعی تعریف می‌شوند. اما اپیلاسیون در اندیشه چگونه انجام میشود؟ به طور کلی این عملیات به سه روش انجام می‌شود که موم‌های استفاده شده در آن نیز با نام روش شناخته می‌شود. این روش‌ها شامل سرد، گرم و کارتریج است.

قبل از بررسی روش‌ها باید بدانید که پد اپیلاسیون چیست؟ پد نوعی پارچه است که با استفاده از آن می‌توانید مواد را از روی پوست بردارید. برای این کار نیز ابتدا باید مواد را روی ناحیه مورد نظر بمالید. سپس پد را روی آن قرار داده و در خلاف جهت رویش موها آن را جدا کنید.

مزایای اپیلاسیون در اندیشه

  • به طور کلی، اپیلاسیون در اندیشه را می‌ توان خیلی سریع انجام داد. موم را می‌ توان در بخش بزرگی از پوست پخش کرد و یک باره موهای آن ناحیه را از بین برد. به عنوان مثال، متخصص این کار می ‌تواند موهای هر دو پا را به صورت کامل (مچ پا تا خط بیکینی) در طی یک ساعت یا کمتر از بین ببرد.
  • این کار را در خانه نیز می ‌توانید انجام دهید. کیت‌ها، لوازم و حتی فیلم‌ های آموزشی را می ‌توانید در فروشگاه لوازم زیبایی محل زندگی خود پیدا کنید.
  • نتایج موقت اپیلاسیون در اندیشه می ‌توانند به نتایج دائمی تبدیل شوند. با گذشت زمان، انجام مکرر این کار باعث آسیب دیدن فولیکول مو شده و رشد مو را متوقف می‌ کند.
  • سرعت رشد مجدد مو در این روش بسیار کم است. به طوری که ۴ تا ۶ هفته طول می ‌کشد تا موهای جدید رشد کنند.
  • انجام این روش حذف موهای زائد به طور مکرر و به مدت طولانی باعث نازک، نرم، و کم ‌پشت شدن موهای زائد شما می ‌شود
به بالای صفحه بردن