لادا

انواع روشهای اکستنشن مو در پرند

انواع روشهای اکستنشن مو

همان طور که می دانید امروزه یکی از رایج ترین کارهایی که برای افزایش زیبایی ظاهر انجام می شود رسیدگی به موها و مدل آن ها است در واقع افراد بسیار زیادی در جامعه زندگی می کنند که دچار ریزش موی شدید یا نازکی تار مو یا طاسی هستند که این ها به خاطر عوامل بسیار زیادی به وجود می ‌آید که می‌ تواند زیبایی و جذابیت شما را سرد کند اما راه های مختلفی برای جلوگیری از عدم جذابیت مو وجود دارد در واقع حتماً در این مورد نام اکستنشن مو را شنیده‌ اید و می‌ دانید که در این زمینه چقدر کمک می ‌کند اکستنشن مو روشی جالب و بسیار تخصصی است که برای پر حجم و زیبا نشان دادن موها مورد استفاده قرار می گیرد. امروز هم ما در خدمت شما عزیزان هستیم با اطلاعات بیش تری در رابطه با اکستنشن مو  و بافت مو در پرند پس تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

اکستنشن مو در پرند به چه روش هایی انجام می شود؟

اگر به دنبال انجام اکستنشن مو در پرند می روید باید بدانی که چنین عمل و اقدامی انواع مختلفی دارد که افراد بر اساس سلیقه و یا شرایطی که دارند یکی از این انواع را انتخاب می‌ کنند مواردی که در زیر می بینید انواع اکستنشن مو می باشد:

  • یکی از روش های اکستنشن مو با استفاده از موهای طبیعی انجام می شود.
  • استفاده از مو های مصنوعی یک دیگر از روش‌ های اکستنشن مو می باشد.

هر یک از این روش ها به عملیات خاص و روش های خاصی جهت نصب نیاز دارد که قطعاً در ادامه این مطلب توضیح کامل تری در مورد آن ها خواهیم داد توجه داشته باشید که انتخاب هر یک از این روش ها به عهده شما است بنابراین با مطالعه تمام اطلاعات در این باره می توانید تصمیم قطعی خود را بگیرید.

اکستنشن مو به وسیله موی طبیعی

اکستنشن در واقع به معنی این است که شما مو های خود را بلند تر و حجیم تر از چیزی که هست نشان دهید گاهی این روش به وسیله موهای طبیعی انجام می شود به این صورت که فرد متخصص در زمینه یک اکستنشن می کند مو های طبیعی را با روش های مختلفی به مو های خود شما نصب کند این موها می توانند بلند تر و حجیم تر از موهای خودتان به نظر برسند قطعاً مو های طبیعی به مراقبت بسیار زیاد این نیاز دارند و از مزایای استفاده از مو های طبیعی برای اکستنشن این است که به اندازه موهای شما براق و زیبا به نظر می‌ رسد و قطعاً غیر طبیعی نخواهد بود. نکته دیگر در رابطه با اکستنشن مو های طبیعی این است که مو های طبیعی را معمولاً از کشور هند وارد می کنند که کیفیت بالایی هم دارند و به راحتی دچار جداشدگی نمی شود.

اکستنشن به روش موهای مصنوعی

روش دیگری که برای اکستنشن مو ها در نظر گرفته می ‌شود استفاده از موهای مصنوعی می باشد که این موها در واقع در کارخانه ها تولید می شوند و به وسیله پلاستیک و نفت انواع تار مو در اندازه های مختلف ارائه می گردد. بنابراین شما می توانید با مراجعه به فروشگاه های آرایشی و بهداشتی هر متراژ موی مصنوعی که مایل باشید را خریداری کنید در این صورت از فردی که در زمینه اکستنشن مهارت خوبی دارد و در این زمینه متخصص است میتوانید درخواست نصب موی مصنوعی بر روی موهای خود را داشته باشید. البته که استفاده از موهای مصنوعی نباید بیش از ۳۰ سانتی متر باشد زیرا سنگین میشود و به پوست سر و موهای طبیعی خودتان فشار وارد می کند. حتما استفاده از موی مصنوعی می تواند باعث زیبایی چندین برابر موهای کم پشت و کم حجم شما شود.

انواع روش های نصب مو یا اکستنشن در پرند

اگر توجه کرده باشید در واقع نصب موی مصنوعی و طبیعی بر روی موهای شما با روش های خاصی انجام می شود و به طور کلی روش های متفاوتی برای اکستنشن در پرند وجود دارد برای مثال ممکن است در نصب موها از جذب و یا گیره های مخصوصی استفاده شود. یکی از رایج ‌ترین روش‌ های انجام اکستنشن به وسیله چسب کراتین می باشد که مقداری از چسب کراتین با فاصله از ریشه موی شما استفاده شده و موهای اکستنشن را بر روی آن می گذارند و با استفاده از گیره و حرارت آن ها را به یکدیگر می چسبانند. روش دیگر استفاده از رینگ می باشد که در این روش معمولاً موی طبیعی و مصنوعی را با استفاده از رینگ به هم قلاب کرده و محکم می کنند. اما بهترین روش که کمترین آسیب را وارد می کند روش دوخت مو می باشد که افراد متخصص تنها از پس آن بر می آیند و موهای مصنوعی را به موهای طبیعی می دوزند.

کجا اکستنشن کنیم؟

اکنون کلاس سوال مهمی در رابطه با انجام اکستنشن مو به نظر شما رسیده باشد و این سوال در رابطه با این است که کجا می توان اکستنشن مو انجام داد و برای اکستنشن مو کجا برویم بهتر است؟ در پاسخ به این سوال توصیه ما این است که اگر می خواهید موهای خود را اکستنشن کنید بهتر است به مراکز اکستنشن در پرند مراجعه کنید که افراد حرفه ای و آموزش دیده و متخصص در آن مشغول به فعالیت هستند. در این مراکز حتماً مشتریان بسیار زیادی رضایت خود را اعلام می کنند همچنین نمونه کارهای این مراکز را می توانید ببینید تا در صورت اطمینان به آن ها مراجعه کنید چرا که انجام اکستنشن روشی کاملاً تخصصی و مهم است که باید حتماً توسط فرد کاملاً حرفه ای و با مهارت انجام شود.

هزینه اکستنشن در پرند چقدر است؟

از دیگر دغدغه ها که ممکن است برای هر کسی پیش آید در رابطه با قیمت یا هزینه اکستنشن در پرند است که به عوامل مختلفی بستگی دارد یکی از این عوامل میزان حجم مو های شما است که به چه مقدار موی طبیعی یا مصنوعی نیاز باشد نکته دیگر در رابطه با بلندی اکستنشن است که در حقیقت شما تعیین می کنید که ارتفاع مو های اکستنشن چقدر باشد قطعاً مراجعه به مراکز معتبر و افراد متخصص در زمینه اکستنشن هزینه مخصوص به خود را دارد اما قطعاً هزینه ‌ای که برای زیبایی موها و افزایش جذابیت شما می شود در مقابل نتیجه آن ناچیز خواهد بود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

به بالای صفحه بردن