لادا

اصلاح ابرو و صورت در اکباتان

اصلاح ابرو در اکباتان | بهترین مرکز اصلاح ابرو و صورت در اکباتان از دیدگاه مردم

اصلاح صورت و ابرو در اکباتان یکی از اصلی‌ترین خدمات آرایشی‌ است که سالن‌های زیبایی کوچک و برزگ این شهرک به مشتریان خود ارائه می‌ دهند. درواقع تمامی آرایشگاه‌های زنانه در شهرک اکباتان سعی دارند تا بهترین و با کیفیت‌ترین خدمات برداشتن موهای زائد صورت با بند یا وکس و شمع و همچنین مرتب‌کردن و فرم‌دهی به ابروها با موچین یا تیغ و هاشور و تتو را برای مشتری‌های خود فراهم کنند و خیلی‌هایشان هم به‌دلیل درجه‌یک بودن کارشان اسم‌ درکرده‌اند و حتی به‌عنوان مرکز تخصصی برداشتن ابرو در اکباتان شناخته می ‌شوند که خدمات گسترده‌ای مثل سایه ابرو، دکاپاژ و حتی اصلاح فرم تاتوهای قدیمی را هم انجام می ‌دهند.

سالن زیبایی لادا بهترین مرکز اصلاح ابرو وصورت در اکباتان میباشد که با افتخار رتبه پنج ستاره ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐ را از دیدگاه مردم شهرک زیبا اکباتان تهران کسب کرده است .

در فهرست پایین لیست بهترین مرکز اصلاح ابرو و صورت در شهرک اکباتان تهران به تفکیک فاز بندی قابل مشاهده است .

فاز یک

سامانه هوشمند لادا

فاز دو

سامانه هوشمند لادا

فاز سه

سامانه هوشمند لادا

ابرو نقش زیادی در زیبایی چهره دارد و در واقع قاب چشمان شماست. ابروها می توانند صورت فرد را لاغر تر یا حتی چاق تر نمایش دهند؛ از این رو برای هر فرم صورت مدل متناسب با آن پیشنهاد می شود. اصلاح صورت در اکباتان نیز با روش های بند انداختن و وکس صورت انجام می گیرد که خانم ها می توانند از هر کدام از این روشها استفاده کنند. وکس صورت خاصیت لایه برداری هم دارد و جوش های سرسیاه را از بین می برد. در هر دو روش بهتر است از ماسک ها و کرم های مخصوص برای جلوگیری از التهاب و قرمزی پوست استفاده کنید.

خدمات اصلاح و ابرو در اکباتان در فضایی کاملا بهداشتی، با استفاده از جدید ترین تکنیک های روز دنیا و با رعایت استانداردها انجام می گیرد. در اصلاح ابرو در اکباتان ، برداشتن ابروها توسط افراد متخصصی انجام می شود که سالها در این زمینه فعالیت دارند و با مهارت در قرینه سازی ابرو، متناسب با فرم چهره و سلیقه مشتری برداشتن ابروها را انجام می دهند. اصلاح صورت در اکباتان نیز بسته به انتخاب مشتری، با بند یا وکس صورت انجام می شود. بعد از انجام بند یا وکس صورت، کرم ها و لوسیون های مخصوص به مشتریان داده می شود تا هیچ گونه التهاب و قرمزی روی پوستشان ایجاد نشود و از همیشه شاداب تر باشد.

در اصلاح صورت و ابرو در اکباتان ، برای برداشتن ابرو ابتدا مدلی که دوست دارید از شما پرسیده می شود و سپس آرایشگرتان با توجه به فرم صورت شما عمل برداشتن ابرو در اکباتان را انجام می دهد. برای زدودن موهای دور ابروها باز هم طبق نظر شما، آن را بند می اندازد یا تیغ می زند. در صورتی که قصد انجام رنگ ابرو داشته باشید می توانید آن را قبل از اصلاح صورت و ابرو در اکباتان انجام دهید. برای انجام این کار، آرایشگر ابتدا دور ابروهای شما را چرب می کند و سپس رنگ ابرو را با توجه به رنگ موهایتان و سلیقه شما انجام می دهد. برای اصلاح موهای صورتتان هم می توانید آن را بند بندازید هم می توانید وکس صورت انجام دهید. در هر دو صورت تا مدت ها صورت شما تمیز خواهد شد. بعد از اصلاح صورت در اکباتان نیز لوسیون های مخصوص برای جلوگیری از التهاب و جوش به شما ارائه می شود.

به بالای صفحه بردن